SANHEDRIN: premiera i streaming albumu!

Kolejne trzy edycje „No Reason to Live” w Łodzi ogłoszone!

STONED JESUS na 5 koncertach w Polsce!

Niech Cisza Milczy: rotacja w line-up’ie

Slavic Fest Silesia: SALTUS, JARUN, LAMENT – 16.03.19 / Katowice

Nowy utwór od MASS INSANITY

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Recenzje

GHOST Prequelle (2018)

Z GHOST mam jak z animowanym serialem “Scooby Doo, gdzie jesteś?”. Obejrzę z dzieciakami, spędzę miło czas, wrócą wspomnienia z dzieciństwa. Ale jak ktoś zacznie wciskać mi, że to kawał dobrego kina grozy no to kłótnia gotowa. Oj długo mieliśmy ze szwedzkim projektem na pieńku. Po fragmentach wywiadów, wizerunku i głosach jakie mnie dochodziły, spodziewałem się drugiego KING DIAMOND.

Newsy

SANHEDRIN: premiera i streaming albumu!

SANHEDRIN, heavy metalowa formacja pochodząca z USA, która w bardzo szybkim tempie zdobyła popularność nie tylko w macierzystym kraju, ale także na całym świecie, udostępniła streaming drugiego krążka!

Koncerty

Kolejne trzy edycje „No Reason to Live” w Łodzi ogłoszone!

Cykliczna łódzka impreza odbywająca się w klubie Magnetofon wzbogaci się na przełomie czerwca i lipca o trzy, niezwykle ciekawe edycje!

Wywiady

„Każda piosenka jest jak oddzielny film lub globalny temat, o którym można godzinami rozmawiać, a nawet pisać książkę” – wywiad z WELICORUSS

Trwa właśnie wspólna trasa koncertowa rosyjskiej pagan black metalowej formacji WELICORUSS oraz polskich wikingów z VALKENRAG – za nami 5 koncertów, przed nami jeszcze 8 wydarzeń w ramach trasy „Northern Forces Assault”! Z tej okazji poprosiliśmy chłopaków z WELICORUSS o odpowiedź na kilka naszych pytań dotyczących zespołu, trasy, historii i po prostu muzyki! Naszym gościem był Alexey „WelicoRuss” Boganov – założyciel formacji, jej gitarzysta, wokalista i współtwórca agencji koncertowej Hellblast Promotion!