Recenzje

MORD’A’STIGMATA Our Hearts Slow Down `15

MORD.A.STIGMATA_Our.Hearts.Slow.Down

Przykład MORD’A’STIGMATA pokazuje, że w muzyce od rewolucji czasem skuteczniejsza jest ewolucja. Dwa lata po wydaniu bardzo frapującej płyty „Ansia”, dzięki której wielu słuchaczy (w tym ja) na nowo odkryło ten zespół, małopolska ekipa powróciła z epką stanowiącą kolejne ogniwo ich konsekwentej muzycznej ewolucji. Chociaż „Our Hearts Slow Down” składa się z zaledwie trzech utworów, przez czas ich trwania (30 minut) oraz to ile się w nich dzieje, wypada się nad nimi pochylić z należytą uwagą i atencją.

Newsy

Przekaż 1% dla Covana – ex-wokalisty DECAPITATED i ATROPHIA RED SUN

covan_1procentTrwa okres rozliczeniowy PIT-ów za 2016 r. Nie zapomnijcie przekazać swojego 1% dla Covana, którego pamiętamy z DECAPITATED i ATROPHIA RED SUN. Adrian Kowanek, po wypadku samochodowym na trasie koncertowej z DECAPITATED, już od 10 lat znajduje się w stanie śpiączki wegetatywnej i poddawany jest kosztownej rehabilitacji. W tym samy wypadku zginął Witek, perkusista DECAPITATED.

Koncerty

KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI – 2.02-9.94.2017

2017.02.03_KatRK

Wywiady

ŁUKASZ ORBITOWSKI: Metal może być dla mnie czymś więcej niż muzyką, oferuje wspólnotę, której tak bardzo potrzebowałem

łukasz.Orbitowski_foto1 Kto powiedział, że musimy rozmawiać tylko z muzykami? No właśnie – nikt. Kolejnego rozmówcy szukałem w innym „świecie”. I znalazłem!
Łukasz Orbitowski – laureat Paszportu Polityki. Facet, który pierwszego wywiadu w życiu, wiele lat temu, udzielił właśnie nam, zgodził się raz jeszcze do nas „zajrzeć”. Myślę, że ta krótka rozmowa powinna Was zainteresować, bo Łukasz jest przecież z naszej opowieści!