Newsy

NOCTEM – najnowszy teledysk z płyty Exilium i nowa trasa koncertowa!

Noctem_LogoTuż po podpisaniu papierów z Prosthetic Records na wydanie „Exilium” w Stanach i Australii, NOCTEM promuje swoją najnowsza płytę kolejnym wideoklipem po tym, który był nakręcony do utworu „Eidolon”. Tym razem padło na kawałek „The Adamantine Doors”. Jest to tym razem utwór zamykający płytę. Równocześnie na stronie Decibel Magazine ma miejsce premiera orkiestralnej wersji tego utworu, którą także przedstawiamy.
W październiku rusza też nowa europejska trasa promująca płytę „Exilium”, z której spora część koncertów odbędzie się w Polsce. NOCTEM będzie dzielić scenę wraz z TAAKE oraz VALKYRJA.

Recenzje

DULCAMARA El Antagonista ’14

dulcamara-el_antagonista

Przyznam się bez bicia, że z nazwą zespołu spotkałem się po raz pierwszy, pomimo iż DULCAMARA powstał już w 2003 roku w Toledo (niekoniecznie w aucie ale dobrze kombinujecie :) i ma na swoim koncie trzy pełne płyty. Czwarty krążek trafił się mi więc do roboty. Spektrum mają szerokie, to im trzeba przyznać, więc głównym atutem tego zespołu będzie zapewne różnorodność dźwięków i aranżacji, chociaż nie mogę powiedzieć by zbytnio odpływali w tę czy inną stronę. Zawsze jest to metal.

Koncerty

CLIMATE, PSYCHOPHOBIA, STRAIGHT HATE, BECOMING A WARDEN – 19.09.2014 – Chełm

CLIMATE-19-09

Wywiady

NOCTEM – interview (English)

Noctem_LogoInterview with Exo – NOCTEM.