Newsy

NEOLITH – nowy utwór „Of The Angel And His Orison” z płyty „Izi.Im.Kurnu-Ki”

Holenderska wytwórnia Non Serviam Records zamieściła na swoim kanale na youtube nowy utwór zespołu NEOLITH, pochodzący z płyty „Izi.Im.Kurnu-Ki” , któej premiera planowana jest 2. marca 2015.

Recenzje

RIOGRINDE The First Solution `13

Riogrinde_The.First.Solution

Materiał „The First Solution” RIOGRINDE to 4 numery w 6 minut. Doom metal to nie jest. Jest konkretnie, chyba grindowo. Pierwszy utwór jednakże jest bardziej death metalowy, choć w szybszych partiach jest bardziej grindowo. Wokalista przypomina mi manierą śpiewaka z VEHEMENT THROWER. „Humanity” to już szybsza wariacja.

Koncerty

HAZAEL, BLOODWRITTEN, BESTIALITY, VICTORY VAIN, IN THE NAME OF GOD, INSIDIUS, DEITHWEN – 13.02-7.03.2015

2014.02.13_hazael

Wywiady

NIGHT MISTRESS: „Dobrze, że nie jestem dżentelmenem”

NIGHT.MISTRESS _logoNocny Kochanek jest zawsze wierny i wraca z nowymi pomysłami na spędzenie upojnego wieczoru. Wprawdzie po pierwszych dwóch randkach (demka z 2005 i 2006 roku) na trochę zniknął, ale wrócił pełen zapału, ze zdwojoną siłą do działania (pełniak „The Back Of Beyond” wydany w 2011 r.), a że dalej było mu mało, to niedawno zawitał pod drzwiami mieszkania z nowymi zabawkami. Tak właśnie, znajome mordy ze Skarżyska-Kamiennej wjechały z drugim longplayem „Into The Madness” i z tej właśnie świetnej okazji skorzystałem, wypytując Chrisa, wokalistę grupy, o wszystko, co tylko mi na myśl przyszło. Zapraszam do rzucenia okiem.