Recenzje

HARM Devil `15

harm_devil

Jeśli śledzicie norweską scenę thrash metalową, to może słyszeliście kiedyś o HARM. Mnie się to wcześniej nie zdarzyło i właśnie do takich jak ja, profanów, skierowana jest reedycja pierwszego albumu grupy, wydanego pierwotnie przez Sublife Productions w 2006 roku. HARM prezentuje prostą koncepcję thrash metalu osadzoną w latach 90-tych, gdzieś pomiędzy SODOM, DESTRUCTION i KREATOR.

Newsy

SERPENTS LAIR – płyta „Circumambulating The Stillborn”

serpents.lair_Circumambulating.The.Stillborn29 stycznia 2016 odbyła się premiera debiutanckiego albumu duńskich black metalowców z SERPENTS LAIR. Następca entuzjastycznie przyjętej ubiegłorocznej demówki „MMXIV”, płyta „Circumambulating The Stillborn”, ukazała się nakładem Hellthrasher Productions (CD) we współpracy z Fallen Empire i Duplicate Records (winyl).

Koncerty

ORANSSI PAZUZU – 11-14.03.2016

2016.03.11_Oranssi.Pazuzu

Wywiady

ROAD’S END: „Stagnacja to coś, co potencjalnie mogło mnie zabić”

Road’s.End_logo2Jesień w Chicago była wyjątkowo słoneczna. Mogłem razem z Novym usiąść na plaży jeziora Michigan, otworzyć piwko i słuchać o jego nowym zespole ROAD’S END oraz płycie „Last Life Memories”. Przed Wami pierwszy metalowy bass RP, a może całych USA?