Newsy

DISLOYAL – płyta „Godless” wkrótce

disloyal_godlessPo około sześciu latach milczenia kętrzyński death metalowy DISLOYAL powraca w odnowionym składzie i z nowym materiałem. Zespół przygotował nową płytę, która nosi tytuł „Godless”. Aktualnie zespół szuka wydawcy. Po wydaniu DISLOYAL od razu planuje ruszyć z koncertami promującymi nowy materiał i nowe oblicze zespołu.

Nowy album DISLOYAL jest mocniejszy, szybszy, bardziej techniczny niż kiedykolwiek, a zarazem klimatyczny i atmosferyczny.

Recenzje

STATE URGE Before The Dawn ’14

STATE_URGE_Before_The_Dawn

Gdyński STATE URGE, po wydaniu debiutanckiego albumu, na dobre już rozgościł się na scenie progrockowej, a rok 2013 zdecydowanie mogą oni zaliczyć do udanych. Można było usłyszeć ich w radiu oraz na kilku mniejszych i większych festiwalach (m.in. na Famie”), a album White Rock Experience” spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem. Zwieńczeniem tego udanego roku z pewnością może być singiel Before The Down” i trzeba przyznać im jedno: Panowie Muzycy mają rękę do potencjalnych przebojów!

Koncerty

HELLESS, CURCUMA, CANDRA – 6.12.2014

HELLESS-plakat-small

Wywiady

CALM HATCHERY: „Oddaliśmy swoje dusze”

CalmHatchery-LogoUwielbiam, kiedy podczas słuchania płyty krew szybciej krąży! Takie uczucie towarzyszy mi za każdym razem, gdy słucham „Fading Reliefs” zespołu CALM HATCHERY. Nie mogłem przejść obojętnie obok tego albumu. Rosła ciekawość i w głowie pojawiały się pytania. Mój rozmówca stanął na wysokości zadania. O najnowszej płycie, inspiracjach, polskim rynku muzycznym opowiada Piotr „Hazar” Hauzer, pierwsze skrzypce CALM HATCHERY.