Newsy

HATE – nowa płyta „Crusade:Zero” wkrótce

Hate_Crusade.ZeroZespół HATE ujawnił okładkę i listę utworów nadchodzącej płyty „Crusade:Zero”. Następca świetnie przyjętego albumu „Solarflesh” zostanie wydany 25 stycznia 2015 r. nakładem austriackiej wytwórni Napalm Records. Twórcą oprawy graficznej jest Daniel Rusiłowicz, wieloletni współpracownik zespołu. Płyta została nagrana w białostockim studiu Hertz, wraz z braćmi Wiesławskimi. Jeszcze w tym roku zespół zamierza zrealizować video do jednego z utworów z „Crusade:Zero”, którego premiera planowana jest na grudzień 2014.

Recenzje

ARKONA / ILLNESS Klucz do istnienia / Zaraza `14

split_ARKONA_ILLNESS_Klucz_Zaraza

Po kilku dniach oczekiwania pan listonosz dostarczył mi przesyłkę z eleganckim 7″ singlem zawierającym split ARKONY z ILLNESS. Pierwszego z wykonawców nikomu nie muszę chyba przestawiać, w końcu ARKONA ma status kultowy na scenie black metalowej, co potwierdziła ostatnia bardzo dobry album „Chaos.Ice.Fire”. „Klucz do istnienia” pochodzi właśnie z sesji nagraniowej wspomnianej płyty. Po raz kolejny dostajemy kawał klasycznego black metalu ze znakomitym polskim tekstem.

Koncerty

KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI – 27.09-31.10.2014

2014.09.27_kat
Roman Kostrzewski. Zespól jest znany z ponad trzydziestoletniej obecności na scenie, którą dzielił między innymi z takimi gwiazdami jak Metallica i Iron Maiden, Najbliższy koncert promuje nową płytę zespołu „Buk – akustycznie” wydaną 8 września 2014 przez Mystic Production. Płyta zachowana w akustycznej konwencji zawiera 12 utworów znanych z wcześniejszych płyt. Dwugodzinny występ będzie podzielony na dwa bloki. W pierwszym KAT zaprezentuje utwory z nowej płyty, a w dalszej części, już w ostrym metalowym brzmieniu, „dopieści” publiczność spragnioną mocnych dźwięków. Warto pójść na koncert, aby doświadczyć odmienności sztuki drewna i metalu.

Oficjalne strony zespołu KAT & Roman Kostrzewski:
www.kat.info.pl
www.myspace.com/katandrk666
www.facebook.com/katandrk666
www.roman-kostrzewski.com.pl

Koncert w Krakowie:
data wydarzenia: piątek, Październik 24, 2014 – 19:00
bilety: 40 zł – parter (stojące) w przedsprzedaży – 50 zł – parter (stojące) w dniu koncertu – 80 zł – VIP balkon (siedzące) – bonus na barze oraz plakat z autografem. Do nabycia w kasie Rotundy oraz w sieci Ticketpro (http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/1443827-kat-roman-kostrzewski-akustycznie.html)
wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/1468173366791679/?fref=ts

Wywiady

NOCTEM – interview (English)

Noctem_LogoInterview with Exo – NOCTEM.