Recenzje

GUILTYS LAW Total Insanity `09

GUILTYS.LAW_Total.Insanity

Czasem bywa tak, że pomimo pozytywnego nastawiania, nie wychodzi miło. Wynika to z faktu, że ciężko robić dobrą minę do złej gry. Takie wrażenie miałem po przesłuchaniu krążka japońskiego zespołu GUILTYS LAW. Ich dziecko „Total Insanity” to tradycyjny heavy z power metalowymi chórkami. Zespół podczas kręcenia patatajek na bębenkach i kiepskich wysokich wokali może z powodzeniem doprowadzić słuchacza do zapalenia ucha.

Newsy

ATERRA – debiutancka płyta „All Born In Pain”

aterra_all.born.in.painWarszawska grupa ATERRA wydała 18. kwietnia 2015 swoją debiutancką płytę studyjną pt. „All Born In Pain”. Na albumie znajduje się 8 utworów wokalno-instrumentalnych oraz 7 etiud elektronicznych, które zespół zarejestrował w podwarszawskim HZ Studio, na przełomie 2014/15 roku. Za miksy odpowiada Mariusz Konik.
Autorem szaty graficznej wydawnictwa jest Daniel Szydlik, a do stworzenia całości wykorzystano dzieła artysty Piotra Malinowskiego.

Koncerty

Castle Party 2015 – 16-19.07.2015

2015_castle.party

Wywiady

NIGHT MISTRESS: „Dobrze, że nie jestem dżentelmenem”

NIGHT.MISTRESS _logoNocny Kochanek jest zawsze wierny i wraca z nowymi pomysłami na spędzenie upojnego wieczoru. Wprawdzie po pierwszych dwóch randkach (demka z 2005 i 2006 roku) na trochę zniknął, ale wrócił pełen zapału, ze zdwojoną siłą do działania (pełniak „The Back Of Beyond” wydany w 2011 r.), a że dalej było mu mało, to niedawno zawitał pod drzwiami mieszkania z nowymi zabawkami. Tak właśnie, znajome mordy ze Skarżyska-Kamiennej wjechały z drugim longplayem „Into The Madness” i z tej właśnie świetnej okazji skorzystałem, wypytując Chrisa, wokalistę grupy, o wszystko, co tylko mi na myśl przyszło. Zapraszam do rzucenia okiem.