Release party albumu APE TO GOD na Thrash Attack Lublin

Nowy klip od MYRKUR

SWALLOW THE SUN: zapowiedź nowego albumu

BELL WITCH „Mirror Reaper” Special Performance – 07.12.18 / Wrocław

SPITFISH: debiutancki album już dostępny

Premiera reedycji krążka GOATWHORE

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

Recenzje

CONCATENATION Mindeater (2017)

Bardzo chwytliwa nazwa zespołu. Nie wiem dlaczego, ale gdy patrzę na okładkę, przypomina mi ona obrazy okalające chujowe, thrashowe płyty. Może trochę heavy. Zbyt przekoloryzowane to wszystko. Pamiętajcie – piękno tkwi często w prostocie – zarówno muzycznie, jak i wizualnie. Do brzegu jednak…

Newsy

Release party albumu APE TO GOD na Thrash Attack Lublin

Niedawno premierę miał debiutancki album formacji APE TO GOD zatytułowany „The Head Meets The Tail”, natomiast w grudniu odbędzie się release party krążka!

Koncerty

Nowy klip od MYRKUR

Duńska kompozytorka, wokalistka oraz multiinstrumentalistka ukrywająca się pod pseudonimem MYRKUR zaprezentowała nowy utwór-balladę wraz z klipem!

Wywiady

„Każda piosenka jest jak oddzielny film lub globalny temat, o którym można godzinami rozmawiać, a nawet pisać książkę” – wywiad z WELICORUSS

Trwa właśnie wspólna trasa koncertowa rosyjskiej pagan black metalowej formacji WELICORUSS oraz polskich wikingów z VALKENRAG – za nami 5 koncertów, przed nami jeszcze 8 wydarzeń w ramach trasy „Northern Forces Assault”! Z tej okazji poprosiliśmy chłopaków z WELICORUSS o odpowiedź na kilka naszych pytań dotyczących zespołu, trasy, historii i po prostu muzyki! Naszym gościem był Alexey „WelicoRuss” Boganov – założyciel formacji, jej gitarzysta, wokalista i współtwórca agencji koncertowej Hellblast Promotion!