Newsy

THAW – płyta „Earth Ground”

Thaw_Earth.Ground10 października 2014 nakładem Witching Hour Prod. ukazała się nowa płyta sosnowieckiego zespołu THAW, zatytułowana „Earth Ground”. Płyta ukazała się jako 6-cio panelowy digi pack, a w późniejszym terminie planowan jest limitowana edycja na 12″ vinylu. Za oprawę graficzną odpowiada Marcin Łojek.
Album został nagrany w Radio Katowice i Maq Studio, przynosi ponad 40-minutową dawkę wybuchowej mieszanki black metalu z nowoczesnymi wtrąceniami elektroniczno-noisowymi, a wszystko to podane w klimacie sludgowo-doomowego ciężaru.

Recenzje

ARKONA / ILLNESS Klucz do istnienia / Zaraza `14

split_ARKONA_ILLNESS_Klucz_Zaraza

Po kilku dniach oczekiwania pan listonosz dostarczył mi przesyłkę z eleganckim 7″ singlem zawierającym split ARKONY z ILLNESS. Pierwszego z wykonawców nikomu nie muszę chyba przestawiać, w końcu ARKONA ma status kultowy na scenie black metalowej, co potwierdziła ostatnia bardzo dobry album „Chaos.Ice.Fire”. „Klucz do istnienia” pochodzi właśnie z sesji nagraniowej wspomnianej płyty. Po raz kolejny dostajemy kawał klasycznego black metalu ze znakomitym polskim tekstem.

Koncerty

THAW, OUTRE, ENTROPIA – 17.10-30.11.2014

2014.10.17_thaw

Wywiady

NOCTEM – interview (English)

Noctem_LogoInterview with Exo – NOCTEM.