Recenzje

THY LEGION Proclaimer Of Chaos `07

THY.LEGION_Proclaimer.Of.Chaos

Okładka płyty „Proclaimer Of Chaos” jedzie na kilometr DARK FUNERAL, nie sądzicie? Też mi się tak wydaje… Co do zawartości muzycznej, THY LEGION prezentuje nam średnio zaangażowany i skonstruowany black metalowy krążek, z którego na kilometr wieje nudą. Brak w nim ognia piekielnego i elementu szaleństwa. Jest po prostu przewidywalnie, więc nijako.

Newsy

GALLILEOUS – płyta „Stereotrip” wkrótce

gallileous_StereotripGALLILEOUS – kosmiczni pielgrzym, eksplorują kolejne lata świetlne czasoprzestrzenii. Zespół powróci z nową wokalistką i z nową płytą „Stereotrip”, która powinna ujrzeć światło dzienne jesienią tego roku. Całość została zarejestrowana w studio Orion. Na albumie znalazło się dziewięć doom’n’roll’owych meteorytów. Obecnie zespół pracuje nad teledyskiem promującym nadchodzący album i szuka wydawcy.

Koncerty

CEMETERY OF SCREAM, R.E.T REACTION EXTASY TRANCE, STELARIUS, DARK LETTER – 8.10.2016

2016.10.08_cemetery.of.scream

Wywiady

ŁUKASZ ORBITOWSKI: Metal może być dla mnie czymś więcej niż muzyką, oferuje wspólnotę, której tak bardzo potrzebowałem

łukasz.Orbitowski_foto1 Kto powiedział, że musimy rozmawiać tylko z muzykami? No właśnie – nikt. Kolejnego rozmówcy szukałem w innym „świecie”. I znalazłem!
Łukasz Orbitowski – laureat Paszportu Polityki. Facet, który pierwszego wywiadu w życiu, wiele lat temu, udzielił właśnie nam, zgodził się raz jeszcze do nas „zajrzeć”. Myślę, że ta krótka rozmowa powinna Was zainteresować, bo Łukasz jest przecież z naszej opowieści!