Recenzje

SHARTTEN Promo 2015

SHARTTEN_Promo.2015

Garść faktów. SHARTTEN powstał w 2005 roku i po licznych zmianach składu w 2010 roku nagrał swoje pierwsze demo. Kolejne lata upłynęły chłopakom na wzmożonej działalności koncertowej, a w połowie 2014 roku, pod czujnym uchem Dariusza „Yanuarego” Stycznia, został nagrany materiał, który teraz trafia do rąk zainteresowanych – a przynajmniej do moich.

Newsy

ATERRA – debiutancka płyta „All Born In Pain”

aterra_all.born.in.painWarszawska grupa ATERRA wydała 18. kwietnia 2015 swoją debiutancką płytę studyjną pt. „All Born In Pain”. Na albumie znajduje się 8 utworów wokalno-instrumentalnych oraz 7 etiud elektronicznych, które zespół zarejestrował w podwarszawskim HZ Studio, na przełomie 2014/15 roku. Za miksy odpowiada Mariusz Konik.
Autorem szaty graficznej wydawnictwa jest Daniel Szydlik, a do stworzenia całości wykorzystano dzieła artysty Piotra Malinowskiego.

Koncerty

SAXON, BLACK LABEL SOCIETY, ZŁE PSY, PROLETARYAT, BIG CYC… – 3-5.07.2015 – Wrocław

eleven-bike-fest-3-5-7-15

Wywiady

NIGHT MISTRESS: „Dobrze, że nie jestem dżentelmenem”

NIGHT.MISTRESS _logoNocny Kochanek jest zawsze wierny i wraca z nowymi pomysłami na spędzenie upojnego wieczoru. Wprawdzie po pierwszych dwóch randkach (demka z 2005 i 2006 roku) na trochę zniknął, ale wrócił pełen zapału, ze zdwojoną siłą do działania (pełniak „The Back Of Beyond” wydany w 2011 r.), a że dalej było mu mało, to niedawno zawitał pod drzwiami mieszkania z nowymi zabawkami. Tak właśnie, znajome mordy ze Skarżyska-Kamiennej wjechały z drugim longplayem „Into The Madness” i z tej właśnie świetnej okazji skorzystałem, wypytując Chrisa, wokalistę grupy, o wszystko, co tylko mi na myśl przyszło. Zapraszam do rzucenia okiem.