Recenzje

BRUTALLY DECEASED Black Infernal Vortex `14

BRUTALLY.DECEASED_Black.Infernal.Vortex

Swego czasu, pod koniec lat 90-tych, Czechy były wylęgarnią brutalnych i skądinąd bardzo dobrych kapel death metalowych i grindowych, lata jednak mijają i czasy się zmieniają. Wiele z tych zespołów już nie istnieje, a nawet jeśli grają do dziś, to nie mogą liczyć na wielką popularność, bo upodobania słuchaczy poszły w stronę tych gatunków metalu, które są bardziej… trendy.

Newsy

GALLILEOUS – płyta „Stereotrip” wkrótce

gallileous_StereotripGALLILEOUS – kosmiczni pielgrzym, eksplorują kolejne lata świetlne czasoprzestrzenii. Zespół powróci z nową wokalistką i z nową płytą „Stereotrip”, która powinna ujrzeć światło dzienne jesienią tego roku. Całość została zarejestrowana w studio Orion. Na albumie znalazło się dziewięć doom’n’roll’owych meteorytów. Obecnie zespół pracuje nad teledyskiem promującym nadchodzący album i szuka wydawcy.

Koncerty

Ray Wilson – 6.10.2016, Kraków

2016.10.06_ray-wilson-plakat

Wywiady

ŁUKASZ ORBITOWSKI: Metal może być dla mnie czymś więcej niż muzyką, oferuje wspólnotę, której tak bardzo potrzebowałem

łukasz.Orbitowski_foto1 Kto powiedział, że musimy rozmawiać tylko z muzykami? No właśnie – nikt. Kolejnego rozmówcy szukałem w innym „świecie”. I znalazłem!
Łukasz Orbitowski – laureat Paszportu Polityki. Facet, który pierwszego wywiadu w życiu, wiele lat temu, udzielił właśnie nam, zgodził się raz jeszcze do nas „zajrzeć”. Myślę, że ta krótka rozmowa powinna Was zainteresować, bo Łukasz jest przecież z naszej opowieści!