Newsy

ZORORMR – trzecia płyta „Corpus Hermeticum” wkrótce

ZORORMR_Corpus.HermeticumTrzeci album projektu ZORORMR, następca dobrze przyjętego „IHS” z 2013 roku, będzie nosił tytuł „Corpus Hermeticum”. Zostanie wydany w pierwszym kwartale 2015 roku.
Trzecia płyta ZORORMR została nagrana w Red Dragon Studio (gitary, bas, wokale i ambient), Hertz Studio (bębny, za którymi zasiadł Icanraz znany m.in. z Pigface Beauty) oraz w Icaros Studio (solówki autorstwa Quazarre’a z DEVILISH IMPRESSIONS). Za efekt finalny, czyli mix i master zrobiony w Sound Division Studio, odpowiedzialny jest Arek „Malta” Malczewski (BEHEMOTH, HATE).

Recenzje

BLOODTHIRST Chalice Of Contempt `14

BLOODTHIRST_Chalice.Of.Contempt

„Chalice Of Contempt” to już, o ile dobrze liczę, trzecia płyta czcicieli kozłów z BLOODTHIRST. Kupę lat się ten poznański zespół buja na scenie i chyba im z tym dobrze. Dobrze panom z BLOODTHIRST też zapewne z tym, co robią. Za każdym razem, gdy wydają nowy album, np. w szanownym Pagan, lubię w trakcie słuchania poczytać pojawiające się w tym czasie recenzje. Te w podziemiu są z reguły na temat i raczej bardziej pozytywne. Te internetowe mnie rozczulają. Nie może obejść się z zasady bez wstępnej tyrady na temat thrash metalu w ogóle.

Koncerty

MOTORHEAD – 6.07.2015

2015.07.06_MOTORHEAD

Wywiady

NOCTEM – interview (English)

Noctem_LogoInterview with Exo – NOCTEM.