Recenzje

KAT Mind Cannibals `05

Kat_Mind.Cannibals

„Mind Cannibals” stanowi dla mnie zagadkę. Nawet nie wiem, ile już się naczytałem zapowiedzi tej płyty? Ile kontrowersji towarzyszyło jej promocji? Coś nieprawdopodobnego… Nie wierzyłem, że Luczyk i Oset pociągną KATa dalej. Bez Kostrzewskiego na wokalu? To nie mogło się udać, zwłaszcza, że po śmierci Regulskiego coś pękło.

Newsy

KILLING FOR COMPANY – płyta „House of Hades”

killing.for.company_house.of.hadesNorwescy death metalowcy z KILLING FOR COMPANY połączyli siły z Via Nocturna przy wydaniu swojej najnowszej płyty pt. „House of Hades”. Album CD ukazał się (jako jewel case CD) w limicie do 500 sztuk.

Stara szkoła death metalu spotyka się tu z technicznym, pełnym polotu graniem i oryginalnym stylem, który sprawia, że KILLING FOR COMPANY może być obecnie jednym z najbardziej obiecujących death metalowych zespołów w Europie. Niesamowity drive, ciężar i moc czynią z „House of Hades” płytę, której trudno się oprzeć.

Koncerty

KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI, QUO VADIS, 280 VOLT – 22.04.2016, Kraków

Wywiady

HELLESS – Manifest niepokory

Less-reka2

Właściwie wywiad ten zrobiłem już bardzo dawno. Pierwotnie miał być do kolejnego papierowego wydania Atmospheric’a, ale że wyszło jak wyszło i #19 nie zdołał się narodzić, zatem należy oddać honor zespołowi i mimo wszystko zamieścić na łamach nawet z tak sporym opóźnieniem. Rozmowa jest ze stycznia 2015, na pytania odpowiadał  Less Paul – wokalista HELLESS.

  Zdarzy się, że walnie ktoś pięścią w stół dość mocno, by ocucić umysły i skopać dupska zasiedziałe przed telewizorami. Zdarzy się, że ktoś zauważy ten głos i otworzy oczy. Nie jest to jednak głos dla każdego. Oto nadchodzi HELLESS.