Recenzje

RUINDOM In The Eyes Of Death `13

RUINDOM_In.The.Eyes.Of.Death

Death metal z Finlandii zawsze cechował się specyficzną melodyką i nietypową nutką melancholii, choć niewiele jest zespołów z ojczyzny AMORPHISa, które potrafiły się wybić ponad przeciętność i podziemie. Wspomniana grupa z Helsinek dokonała tego za sprawą zmiany kierunku muzycznego, przyznać jednak trzeba uczciwie, że już ich pierwszy album „Karelian Isthmus” prezentował bardzo oryginalne podejście do tematu.

Newsy

ATERRA – debiutancka płyta „All Born In Pain”

aterra_all.born.in.painWarszawska grupa ATERRA wydała 18. kwietnia 2015 swoją debiutancką płytę studyjną pt. „All Born In Pain”. Na albumie znajduje się 8 utworów wokalno-instrumentalnych oraz 7 etiud elektronicznych, które zespół zarejestrował w podwarszawskim HZ Studio, na przełomie 2014/15 roku. Za miksy odpowiada Mariusz Konik.
Autorem szaty graficznej wydawnictwa jest Daniel Szydlik, a do stworzenia całości wykorzystano dzieła artysty Piotra Malinowskiego.

Koncerty

KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI, TURBO, BETRAYER, KREON, 230 VOLT – 17.04.2015

2015.04.17_kat

Wywiady

NIGHT MISTRESS: „Dobrze, że nie jestem dżentelmenem”

NIGHT.MISTRESS _logoNocny Kochanek jest zawsze wierny i wraca z nowymi pomysłami na spędzenie upojnego wieczoru. Wprawdzie po pierwszych dwóch randkach (demka z 2005 i 2006 roku) na trochę zniknął, ale wrócił pełen zapału, ze zdwojoną siłą do działania (pełniak „The Back Of Beyond” wydany w 2011 r.), a że dalej było mu mało, to niedawno zawitał pod drzwiami mieszkania z nowymi zabawkami. Tak właśnie, znajome mordy ze Skarżyska-Kamiennej wjechały z drugim longplayem „Into The Madness” i z tej właśnie świetnej okazji skorzystałem, wypytując Chrisa, wokalistę grupy, o wszystko, co tylko mi na myśl przyszło. Zapraszam do rzucenia okiem.