infernal.death.10.banner

Duet doskonały – Infernal Death #10 + dowolny Atmospheric

Wreszcie jest! Z początkiem lutego 2014 w końcu ukazał się, pierwotnie zapowiadany na jesień 2013, Czytaj więcej

Newsy

CATHARSIS – album „Rhyming Life And Death”

CATHARSIS_Rhyming.Life.And.DeathTyska formacja CATHARSIS, po latach milczenia, powraca z albumem „Rhyming Life And Death”. Muzyka CATHARSIS utrzymana jest w konwencji technicznego, a zarazem melodyjnego oraz niepozbawionego emocji death metalu i stanowi wyjątkową propozycję dla miłośników dokonań DEATH, ATHEIST, CYNIC. Dopełnieniem muzyki jest rewelacyjna oprawa graficzna albumu autorstwa Xaay’a znanego ze współpracy z takimi zespołami jak NILE, VADER, DECAPITATED czy BEHEMOTH.

Wydawca płyty: Mad Lion Records, premiera: 18.04.2014.

Recenzje

THE GROTESQUERY The Facts and Terryfying Testament of Mason Hamilton: Tsathoggua Tales `12

THE.GROTESQUERY_The.Facts.and.Terryfying

W stosunku do albumu „The Facts and Terryfying Testament of Mason Hamilton: Tsathoggua Tales” THE GROTESQUERY mam pewien wyrzut sumienia: przeleżeli na mojej półce cholernie długo, zanim udało mi się coś o nim naskrobać… Nie żeby był ku temu jakiś szczególny powód – po prostu się nie składało. Słuchałem tej płyty co jakiś czas, ale wciąż nie mogłem znaleźć klucza. A tym kolejnym przesłuchaniom towarzyszyło coraz potężniejsze przeczucie wyjątkowości.

Koncerty

Opole Metal Festival – 5-6.09.2014

2014.09.05_opole.metal.fest

Wywiady

ROTENGEIST: „Jako zespół jesteśmy dojrzalsi”

Rotengeist_logoOd wydania płyty „Start to Exterminate” przemyskiego ROTENGEIST minęło już trochę czasu. Jednak dopiero teraz udało nam się porozmawiać z mózgiem i „Ojcem Dyrektorem” całego zamieszania – Piotrkiem Winiarskim. Jak się nietrudno zorientować, tematem przewodnim rozmowy był nowy materiał „Rotenów”. Krótko, zwięźle i konkretnie – zapraszamy!