Recenzje

GORGOROTH Instinctus Bestials `15

GORGOROTH_Instinctus.Bestials

GORGOROTH to zespół z kręgu wyklętych, bo z jednej strony miliony czarnych braci wielbi ich ponad wszystko, a z drugiej ta sama ilość ich nienawidzi. Posądzani o spanie na zielonych banknotach przypominają światu, że ich najnowsze dzieło „Instinctus Bestials” to album absolutnie doskonały. Retorycznym wydaje się pytanie, czy Infernus wraz z zespołem spełnił oczekiwania wspomnianych milionów?

Newsy

ATERRA – debiutancka płyta „All Born In Pain”

aterra_all.born.in.painWarszawska grupa ATERRA wydała 18. kwietnia 2015 swoją debiutancką płytę studyjną pt. „All Born In Pain”. Na albumie znajduje się 8 utworów wokalno-instrumentalnych oraz 7 etiud elektronicznych, które zespół zarejestrował w podwarszawskim HZ Studio, na przełomie 2014/15 roku. Za miksy odpowiada Mariusz Konik.
Autorem szaty graficznej wydawnictwa jest Daniel Szydlik, a do stworzenia całości wykorzystano dzieła artysty Piotra Malinowskiego.

Koncerty

Dark Fest 2015 – 19-20.06.2015

2015.06.19_dark.fest

Wywiady

NIGHT MISTRESS: „Dobrze, że nie jestem dżentelmenem”

NIGHT.MISTRESS _logoNocny Kochanek jest zawsze wierny i wraca z nowymi pomysłami na spędzenie upojnego wieczoru. Wprawdzie po pierwszych dwóch randkach (demka z 2005 i 2006 roku) na trochę zniknął, ale wrócił pełen zapału, ze zdwojoną siłą do działania (pełniak „The Back Of Beyond” wydany w 2011 r.), a że dalej było mu mało, to niedawno zawitał pod drzwiami mieszkania z nowymi zabawkami. Tak właśnie, znajome mordy ze Skarżyska-Kamiennej wjechały z drugim longplayem „Into The Madness” i z tej właśnie świetnej okazji skorzystałem, wypytując Chrisa, wokalistę grupy, o wszystko, co tylko mi na myśl przyszło. Zapraszam do rzucenia okiem.