Recenzje

HI-GH Till Death And After `14

HI-GH_Till.Death.And.After

Rzeczy wtórne, jak i inne rzeczy, dzielą się na zajebiście wtórne i chujowo wtórne. HI-GH jest takim z jednej strony do bólu wtórnym zespołem, który wpadł w pętlę czasową i ostał się w głębokich latach 80-tych. Z drugiej mańki, lekkość i polot, a także wykonanie powodują, iż w tej wtórności idzie się po prostu zakochać. Płyty „Till Death And After” słucha się wybornie.

Newsy

DIVINE WEEP – szczegóły nowej płyty „Tears Of The Ages”

DIVINE.WEEP_Tears.Of.The.AgesŚwiętujący w tym roku 20. rocznicę powstania heavymetalowy zespół DIVINE WEEP ukończył nagrania nowej płyty zatytułowanej „Tears Of The Ages”. Do zamknięcia projektu pozostało kilka kwestii związanych z partiami wokalu i w najbliższych dniach gotowy materiał wróci do Hertz Studio, gdzie będzie zmiksowany i poddany masteringowi. To właśnie u braci Wiesławskich sesja nagraniowa rozpoczęła się rejestracją śladów perkusji. Ścieżki gitar, basu oraz wokalu zostały natomiast położone w Dobra 12 Studio pod okiem Piotra Polaka.

Koncerty

PARRICIDE, EPITOME, CLIMATE, SPHERE, ULCER, UNBORN SUFFER – 20.06.2016

2015.06.20_Parricide

Wywiady

NIGHT MISTRESS: „Dobrze, że nie jestem dżentelmenem”

NIGHT.MISTRESS _logoNocny Kochanek jest zawsze wierny i wraca z nowymi pomysłami na spędzenie upojnego wieczoru. Wprawdzie po pierwszych dwóch randkach (demka z 2005 i 2006 roku) na trochę zniknął, ale wrócił pełen zapału, ze zdwojoną siłą do działania (pełniak „The Back Of Beyond” wydany w 2011 r.), a że dalej było mu mało, to niedawno zawitał pod drzwiami mieszkania z nowymi zabawkami. Tak właśnie, znajome mordy ze Skarżyska-Kamiennej wjechały z drugim longplayem „Into The Madness” i z tej właśnie świetnej okazji skorzystałem, wypytując Chrisa, wokalistę grupy, o wszystko, co tylko mi na myśl przyszło. Zapraszam do rzucenia okiem.