infernal.death.10.banner

Duet doskonały – Infernal Death #10 + dowolny Atmospheric

Wreszcie jest! Z początkiem lutego 2014 w końcu ukazał się, pierwotnie zapowiadany na jesień 2013, Czytaj więcej

Newsy

CATHARSIS – album „Rhyming Life And Death”

CATHARSIS_Rhyming.Life.And.DeathTyska formacja CATHARSIS, po latach milczenia, powraca z albumem „Rhyming Life And Death”. Muzyka CATHARSIS utrzymana jest w konwencji technicznego, a zarazem melodyjnego oraz niepozbawionego emocji death metalu i stanowi wyjątkową propozycję dla miłośników dokonań DEATH, ATHEIST, CYNIC. Dopełnieniem muzyki jest rewelacyjna oprawa graficzna albumu autorstwa Xaay’a znanego ze współpracy z takimi zespołami jak NILE, VADER, DECAPITATED czy BEHEMOTH.

Wydawca płyty: Mad Lion Records, premiera: 18.04.2014.

Recenzje

SHOTS FROM DENEB Shots From Deneb `13

przod

Jasnowidzem nie jestem, ale od razu wiedziałem, że SHOTS FROM DENEB to nie będzie moja bajka. Nie oznacza to wszak wyroku skazującego na poniewierkę. Ot, niezbyt mnie takie klimaty kręcą, chociaż nie powiem, czasem nieźle kręci ten zespolik. Dużo rockowego feelingu, sporo chwytliwych riffów, ale też zamulić potrafią, że chce mi się wyłączyć odtwarzacz (vide „Simulacra”).

Koncerty

Opole Metal Festival – 5-6.09.2014

2014.09.05_opole.metal.fest

Wywiady

ROTENGEIST: „Jako zespół jesteśmy dojrzalsi”

Rotengeist_logoOd wydania płyty „Start to Exterminate” przemyskiego ROTENGEIST minęło już trochę czasu. Jednak dopiero teraz udało nam się porozmawiać z mózgiem i „Ojcem Dyrektorem” całego zamieszania – Piotrkiem Winiarskim. Jak się nietrudno zorientować, tematem przewodnim rozmowy był nowy materiał „Rotenów”. Krótko, zwięźle i konkretnie – zapraszamy!