Newsy

DISLOYAL – płyta „Godless” wkrótce

disloyal_godlessPo około sześciu latach milczenia kętrzyński death metalowy DISLOYAL powraca w odnowionym składzie i z nowym materiałem. Zespół przygotował nową płytę, która nosi tytuł „Godless”. Aktualnie zespół szuka wydawcy. Po wydaniu DISLOYAL od razu planuje ruszyć z koncertami promującymi nowy materiał i nowe oblicze zespołu.

Nowy album DISLOYAL jest mocniejszy, szybszy, bardziej techniczny niż kiedykolwiek, a zarazem klimatyczny i atmosferyczny.

Recenzje

THORNGOTH Schwarz Karg Kalt ’13

thorngoth-schwarz-karg-kalt-artwork

Z niemieckim black metalem bywa różnie. Z jednej strony MISTYCZNE CYRKLE, z drugiej skrajni naziole, ale też jest coś pośrodku, jak na każdej scenie. THORNGOTH zaskoczył mnie na plus. Spodziewałem się jakowejś popłuczyny, tymczasem dostałem kawał porządnie zagranego i porządnie zrealizowanego blacka. Owszem, czuć tu mocno wpływy szwedzkie, więc i MARDUK, i WATAIN, ale nie czynię zarzutu, bo Niemcy dobrze przygotowali i zaaranżowali płytę „Schwarz Karg Kalt”.

Koncerty

BELZEBONG, CICATRIX, F.A.M., LELAHELL, DEATH DENIED, – 27.12.2014

2014.12.27_MiniMercilessEastFestival

Wywiady

CALM HATCHERY: „Oddaliśmy swoje dusze”

CalmHatchery-LogoUwielbiam, kiedy podczas słuchania płyty krew szybciej krąży! Takie uczucie towarzyszy mi za każdym razem, gdy słucham „Fading Reliefs” zespołu CALM HATCHERY. Nie mogłem przejść obojętnie obok tego albumu. Rosła ciekawość i w głowie pojawiały się pytania. Mój rozmówca stanął na wysokości zadania. O najnowszej płycie, inspiracjach, polskim rynku muzycznym opowiada Piotr „Hazar” Hauzer, pierwsze skrzypce CALM HATCHERY.