Newsy

DEVILISH IMPRESSIONS – EPka „Adventvs” na winylu wkrótce

DEVILISH.IMPRESSIONS_AdventvsLegendarna wytwórnia Hammerheart Records zapowiada na luty 2015 ydanie na czarnym krążku dwóch nowych utworów DEVILISH IMPRESSIONS pochodzących z EPki „Adventvs”. Kompozycje „Adventvs Regis” i „Meteoron” trwają prawie 20 minut. Za oprawę graficzną winyla odpowiedzialne jest Upgrade Studio (obecnie Black Moon Design).

Recenzje

EERIE Into Everlasting Death `14

EERIE_Into.Everlasting.Death

Trzej panowie znani z OUTRE, BLAZE OF PERDITION oraz OREMUS postanowili połączyć siły i stworzyć zespół o nazwie EERIE. Każdy z nich, obdarzony własnym talentem, nie poprzestał na jednym. Ambicja tych trzech muzyków pchnęła ich do stworzenia albumu „Into Everlasting Death” pod nową nazwą. Porównując EERIE do macierzystych formacji, próżno szukać skoków w bok, radykalnych zmian stylistycznych czy udziału w wyścigu szczurów, wedle zasady kto pierwszy – ten lepszy.

Koncerty

HELLESS, CURCUMA, CANDRA – 6.12.2014

HELLESS-plakat-small

Wywiady

DOOMSTER REICH: Wyssane z kwasem matki

Doomster.Reich_logoTrochę po cichu i znienacka, w oparach podejrzanych specyfików i na konkretnym tripie, objawiła się podziemiu łódzka formacja DOOMSTER REICH. Debiut grupy, zatytułowany „The League for Mental Distillation”, jest nie lada smakołykiem dla poszukiwaczy niepokojących psychodelicznych brzmień z pogranicza heavy, doom i stoner metalu, podczas gdy zainteresowania i pasje osobników tworzących ów ansambl prawdopodobnie zamykają przed nim drogę do kariery w polityce, duchowieństwie lub służbach mundurowych. Oto wywiad z ¾ składu elitarnego klubu doomsterskiego dżentelmena, a więc Markizem (gitara), Radkiem (bas) i Rachem (perkusja, vox & efekty).