Recenzje

RUINDOM In The Eyes Of Death `13

RUINDOM_In.The.Eyes.Of.Death

Death metal z Finlandii zawsze cechował się specyficzną melodyką i nietypową nutką melancholii, choć niewiele jest zespołów z ojczyzny AMORPHISa, które potrafiły się wybić ponad przeciętność i podziemie. Wspomniana grupa z Helsinek dokonała tego za sprawą zmiany kierunku muzycznego, przyznać jednak trzeba uczciwie, że już ich pierwszy album „Karelian Isthmus” prezentował bardzo oryginalne podejście do tematu.

Newsy

NEX – singiel Slaves In The Name Of Law – video

nex-totalitarianUkazał się singiel szczecińskiego zespołu NEX promujący debiutanckie EP „Totalitarian Leader”. Singiel „Slaves in the name of law” dostepny jest do odsluchania na YouTube. Debiutancka EPka ukaże się 25 maja. Więcej znajdziecie pod adresem: https://www.facebook.com/nexpoland

Koncerty

KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI, TURBO, BETRAYER, KREON, 230 VOLT – 17.04.2015

2015.04.17_kat

Wywiady

NIGHT MISTRESS: „Dobrze, że nie jestem dżentelmenem”

NIGHT.MISTRESS _logoNocny Kochanek jest zawsze wierny i wraca z nowymi pomysłami na spędzenie upojnego wieczoru. Wprawdzie po pierwszych dwóch randkach (demka z 2005 i 2006 roku) na trochę zniknął, ale wrócił pełen zapału, ze zdwojoną siłą do działania (pełniak „The Back Of Beyond” wydany w 2011 r.), a że dalej było mu mało, to niedawno zawitał pod drzwiami mieszkania z nowymi zabawkami. Tak właśnie, znajome mordy ze Skarżyska-Kamiennej wjechały z drugim longplayem „Into The Madness” i z tej właśnie świetnej okazji skorzystałem, wypytując Chrisa, wokalistę grupy, o wszystko, co tylko mi na myśl przyszło. Zapraszam do rzucenia okiem.