Newsy

DEVILISH IMPRESSIONS – EPka „Adventvs” na winylu wkrótce

DEVILISH.IMPRESSIONS_AdventvsLegendarna wytwórnia Hammerheart Records zapowiada na luty 2015 ydanie na czarnym krążku dwóch nowych utworów DEVILISH IMPRESSIONS pochodzących z EPki „Adventvs”. Kompozycje „Adventvs Regis” i „Meteoron” trwają prawie 20 minut. Za oprawę graficzną winyla odpowiedzialne jest Upgrade Studio (obecnie Black Moon Design).

Recenzje

REIGN OF THE ARCHITECT Rise `13

REIGN.OF.THE.ARCHITECT_Rise

Nie lubię takich materiałów, nie lubię takiej muzyki. Muzyki żonglującej popową paćką i metalowymi riffami. Albo wóz, albo wypierdalać. Kapele takie jak REIGN OF THE ARCHITECT kompletnie nie trafiają w mą metalową duszę, z takim pretensjonalnym graniem, jakie jest na płycie „Rise”.

Koncerty

HELLESS, CURCUMA, CANDRA – 6.12.2014

HELLESS-plakat-small

Wywiady

DOOMSTER REICH: Wyssane z kwasem matki

Doomster.Reich_logoTrochę po cichu i znienacka, w oparach podejrzanych specyfików i na konkretnym tripie, objawiła się podziemiu łódzka formacja DOOMSTER REICH. Debiut grupy, zatytułowany „The League for Mental Distillation”, jest nie lada smakołykiem dla poszukiwaczy niepokojących psychodelicznych brzmień z pogranicza heavy, doom i stoner metalu, podczas gdy zainteresowania i pasje osobników tworzących ów ansambl prawdopodobnie zamykają przed nim drogę do kariery w polityce, duchowieństwie lub służbach mundurowych. Oto wywiad z ¾ składu elitarnego klubu doomsterskiego dżentelmena, a więc Markizem (gitara), Radkiem (bas) i Rachem (perkusja, vox & efekty).