Albumy DEUS MORTEM już niedługo ponownie w sprzedaży

Black metalowi siepacze z DEUS MORTEM przygotowują wraz z wytwórnią Malignant Voices reemisje albumu „Emanations of the Black Light” z 2013 roku oraz ostatniego dzieła grupy – EPki o tytule „Demons of Matter and the Shells of the Dead” z 2016 roku. Wznowienie sprzedaży będzie jednak dotyczyło głównie fanów spoza Polski, w związku z czym oficjalna „premiera” odbędzie się 12.04.17 na festiwalu INFERNO FESTIVAL w Oslo (Norwegia) w ramach Terratur Possessions Label Night, gdzie u boku polskiej hordy wystąpią także WHOREDOM RIFE, SLIDHR and DARVAZA.
Wznowienie będzie obejmowało także wersje specjalne obu albumów, ale w tej kwestii mamy dobre wieści dla polskich fanów – również od 12 kwietnia w sklepie http://sklep.malignantvoices.com/ będziecie mogli ponownie zakupić winyle oraz edycje limitowane wspomnianych wydawnictw DEUS MORTEM!

Załączamy plakat imprezy w Oslo, mniej w ramach promocji wydarzenia, bardziej w ramach zachwytu nad wykonaniem i grafiką (więcej informacji po kliknięciu na plakat).