ANNIHILATOR na dwóch koncertach w Polsce!

W drugiej połowie 2018 roku szykuje się prawdziwe natarcie thrash metalu! Warszawę i Katowice odwiedzi thrash metalowa grupa ANNIHILATOR!

Kanadyjska grupa wystąpi 24 listopada w katowickim MegaClubie oraz dzień później 25 listopada w warszawskiej Proximie.

.

Po niezwykle udanych występach u boku TESTAMENT i DEATH ANGEL w listopadzie 2017 roku (obydwa koncerty wyprzedały się do ostatniego miejsca!), ANNIHILATOR wraca do Europy – tym razem w roli headlinera! Kanadyjska grupa przyjedzie do Polski promować swój ostatni album „For The Demented”, który ukazał się 3 listopada nakładem Silver Lining Music.

ANNIHILATOR (Kanada) thrash metal:
Kanadyjski ANNIHILATOR nie tak dawno, bo w listopadzie 2017 roku, zachwycił polskich fanów thrash metalu znakomitymi występami, będąc częścią wspaniałego pakietu, obejmującego również dwie thrashowe legendy, TESTAMENT i DEATH ANGEL. Koncerty były wyprzedane, a publika reagowała wspaniale. Jednak we Wrocławiu i Warszawie kapela kierowana od 33 lat twardą ręką przez wirtuoza gitary Jeffa Watersa, dopiero zaczynała promocję szesnastego studyjnego albumu „For The Demented”, na którym zagościła wielka legenda kanadyjskiego metalu, Dan Beehler z EXCITER. Właściwa trasa promująca odbędzie się w roku 2018.
ANNIHILATOR ma wierną rzeszę fanów w Polsce i nie mógł o nich zapomnieć na tournée, promującym nowy materiał. Fenomenalnie grający na gitarze i nieźle śpiewający Jeff Waters plus wspierający go muzycy, zawitają jesienią 2018 roku na dwa koncerty do naszego kraju, aby zaprezentować nowy set. Choć celem koncertów będzie promocja „For The Demented”, w zestawie z pewnością znajdzie się miejsce na klasyki zespołu, jak „Alison Hell”, „King Of The Kill”, czy „Set The World On Fire”.
Linki:
https://www.annihilatormetal.com/

https://www.facebook.com/annihilatorband

Bilety na obydwa koncerty są już dostępne w sprzedaży na: https://sklep.knockoutprod.net/.