BANISHER nagrywa drugą płytę „Scarcity”, nowy perkusista Lucass

banisher_band2012Zespół BANISHER jest w trakcie nagrywania drugiego pełnometrażowego albumu, którego tytuł brzmi „Scarcity”. Płyta będzie zawierała 9 utworów oraz bonus track.

„Muzyka Banisher mocno wyewoluowała od czasów „Slaughterhouse”. Materiał na „Scarcity” będzie prezentował bardziej eksperymentalny styl zespołu, już nie tak mocno techniczny jak na pierwszych płytach, co wcale nie znaczy, że będziemy grać trzy akordy na krzyż. Numery są bardziej spójne, dobrze zaaranżowane, a zarazem brutalne i zaawansowane technicznie. No i przede wszystkim idealnie nadają się do grania na żywo. Nigdy jeszcze nie byłem aż tak zadowolony z materiału, który nagrywaliśmy.” – mówi Hub

Studio report z nagrań Scarcity:

W zespole nastąpiły również zmiany personalne. Przed sesją nagraniową zespół opuścił perkusista Michał Stefański. Zespół znalazł zastępstwo w postaci Łukasza „Lucassa” Krzesiewicza, znanego z występów w Sammath Naur, Esquarial czy Gnida. Lucass będzie występował w zespole jako muzyk sesyjny oraz będzie uczestniczył w nagraniu „Scarcity”.

banisher.lucass.drummer

www.banisher.pl

www.facebook.com/banisherofficial

www.myspace.com/banisher

www.youtube.com/banisherhubert

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.