Bdb on tour: GRAVELORD, GALLOWER, FRIGHTFUL, TOWARDS THE UNKNOWN, JEZEBEL – 06.10.18 / Katowice

Dwie plugawe zgraje prosto znad morza przybędą na południe by w towarzystwie kolegów z drugiego końca Polski zasiać trochę chaosu.

W ramach gościnnej wycieczki Bdb koncerty od S-ca będziecie mogli ujrzeć wiele oblicz bluźnierstwa w nowych zakątkach kraju, w tym epizodzie czeka Śląsk

.

Black’n’rollowe łobuzy z Pruszczańskiego GRAVELORD wpadają do Katowic w celu promowania debiutanckiego krążka o enigmatycznym tytule „I”, zawierającego zdrową dawkę wypadkowej VENOM czy MOTORHEAD przepełnionej bardzo niegrzecznymi tekstami. Towarzyszyć im będą TOWARDS THE UNKNOWN – również z Trójmiasta, death/grind’owy FRIGHTFUL oraz lokalna ekipa JEZEBEL.

GRAVELORD / GALLOWER / FRIGHTFUL / TOWARDS THE UNKNOWN / JEZEBEL

Kiedy: 06.10.2018 (sobota);
Gdzie: klub Faust (ul. Złota 1, Katowice);
Wejście: 18:00;
Bilety: informacja wkrótce.

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/161633541218263/

Opis kapel:
Z Trójmiasta przyjadą cynicy z TOWARDS THE UNKNOWN. Tutu to melodyjna mieszanka black i death metalu inspirowanego dekadentyzmem i Młodą Polską, muzycznie nawiązująca do zespołów takich jak Morbus Chron, Deathspell Omega czy Furia.

Deathgrindowy buldożer FRIGHTFUL to gwarancja klasycznego, srogiego napierdolu w duchu Napalm Death czy Terrorizer. Prostota formuły, agresja i soniczne chamstwo to trzy elementy gwarantowane i oczywiste jeżeli o występy tej bandy chodzi.

Jednym z reprezentantów Ziemi Czarnej będzie JEZEBEL, bestialska horda grająca black thrash zmieszany z black’n’rollem, to wszystko w duchu zespołów takich jak Urn czy Abigail.

GALLOWER to ekipa, która dopiero co otwierała bramy piekieł na trzeciej edycji Black Silesia Festivalu, a już w październiku wpadną wraz z nami do Katowic.