BLACK ANVIL, MENTOR, BRÜDNY SKÜRWIEL – 29.09.17 / Kraków

W krakowskim pubie Apoteka czekać na was będzie prawdziwy rozgardiasz, bo do Polski zawita legenda nowojorskiej sceny black metalowej czyli BLACK ANVIL! Wsparcie ze strony dwóch potężnych kapel ze Śląska, MENTOR oraz BRÜDNY SKÜRWIEL na pewno sprawi, że nie ominie was przymusowa skaryfikacja!

Poniżej znajdziecie opis kapel i tytułowy utwór z najnowszej płyty Amerykanów, ale warto jeszcze dodać że BLACK ANVIL wystąpi także w 3 innych miastach w Polsce – 28.09.17 w klubie Pogłos w Warszawie. 30.09.18 w klubie B90 (w ramach mini-festu Smoke Over Dock II) w Gdańsku oraz 01.10.17pubie ChilliOstrowcu Świętokrzyskim. Linki do wydarzeń znajdziecie na dole strony.

.

BLACK ANVIL (Nowy Jork – Relapse rec.) – black / heavy metal:
W muzyce nowojorczyków z BLACK ANVIL znajdziesz wszystko. Black metalową agresję, heavy metalowe epickie odjazdy, a nawet punkowy drive. Nazywajcie to jak chcecie, wiadome jest tylko jedno – będzie rozp*erdol.

Kwartet założony przez muzyków związanych z legendą nowojorskiego hardcore – KILL YOUR IDOLS. Zespół ma na koncie 4 duże albumy, podczas wizyty w Polsce będą promować najnowsze wydawnictwo „As Was”.

Linki:
https://www.facebook.com/BlackAnvil.

MENTOR (Ślunsk) – black metal / rock:
Tych herbatników chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Ślunk, wóda, metal, diabeł, wpierdol.
Linki:
https://www.facebook.com/MENTORrock;
https://mentor666.bandcamp.com/.

BRÜDNY SKÜRWIEL (również Ślunsk) – black / thrash / rock’n’roll:
Bluźnią, odwracają krzyże, obrażają wszystkie znane człowiekowi świętości. Nagrywają tylko na setkę, wydają tylko kasety i winyle a szerzej publice spodobali się głównie dzięki swojemu bezkompromisowemu podejściu i rozbrajającej szczerości. Jak sami zaznaczają – w dupie mają oferty wydania pełnego albumu na CD, czy też promocję ich muzyki w komercyjnych mediach; ponieważ ponad wszystko ukochali sobie old-schoolowe podziemie i nie zamierzają wychylać się wyżej. Choć w ich utworach słychać zarówno wpływy rock’n’rolla w stylu MIDNIGHT, GEHENNAH; jak i chamskiego black/thrashu w stylu DESASTER czy WITCHMASTER. Oni sami klasyfikują się jako po prostu „evil metal” i jak mówią – brzydzą się utworami składającymi się z więcej niż trzech riffów. Chamski, prostacki i prymitywny rock’n’roll/black/thrash – to właśnie oni. Na koncie kilka kaset, winylowy split z kultowym NUNSLAUGHTER i niezliczona ilość zagranych koncertów.
Linki:
https://www.facebook.com/chujciwdupiechodzi.

BLACK ANVIL + MENTOR + BRÜDNY SKÜRWIEL
Kiedy: 29 września 2017 (piątek);
Gdzie: Pub Apoteka (ul. Meiselsa 24, Kraków);
Wejście: 20:00;
Bilety: 30 PLN (w przedsprzedaży) / 35 PLN (na bramkach w dniu koncertu).
Bilety dostępne są na stronie:
http://southerndiscomfort.8merch.com/

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/192914961200952/

Reszta koncertów:
Warszawa – https://www.facebook.com/events/193844827775183/;
Gdańsk – https://www.facebook.com/events/1352852114760674/;
Ostrów Świętokrzyski – https://www.facebook.com/events/289237941550543/.