CETI, ACCESS DENIED – 14.06.2013

2013.03.23 ceti

Koncert promocyjny płyty winylowej CETI

14 czerwca 2013, godz. 20.00 – Warszawa, klub Herezja
Agencja M-ART reprezentująca CETI serdecznie zaprasza fanów na koncert formacji, który odbędzie się 14 czerwca 2013 w warszawskim klubie „Herezja” przy ul. Chłodnej. Ten specjalny koncert mieć będzie charakter kameralnego i bardzo osobistego spotkania z fanami w związku z ukazaniem się odsłony winylowej najnowszej płyty zespołu. Płyta „Ghost Of the Universe Behind The Black Curtain” ukazała się na tym nośniku w związku z ogromnym zainteresowaniem, jakie wywołał zawarty na niej materiał na zachodzie Europy. Wydawnictwo, którego wydania podjęła się niemiecka Legacy Records, jest oryginalnym wstępem do realizacji jej wersji brytyjskiej, jaka ukaże się jesienią tego roku w związku z trasą CETI po Wielkiej Brytanii organizowaną w ramach promocyjnej działalności na rzecz zespołu rozpoczętej przez Fat Hippy Records, które zaprosiło CETI na koncerty w Zjednoczonym Królestwie oraz przygotowywuje wersję brytyjską płyty. Winyl, w bardzo oryginalnej formule w trzech kolorach, to niezwykła gratka dla fanów, którzy będą mogli zakupić go podczas koncertu w Warszawie. Ponadto zostanie on zaprezentowany również dziennikarzom podczas spotkania dla prasy, które organizuje agencja M-ART po koncercie grupy. Dla fanów dodatkową zachętą niech będzie promocyjna cena winyli, która będzie obowiązywać wyłącznie podczas koncertów. Dodatkowo agencja pragnie poinformować, że CETI przywiezie ze sobą na koncert do Warszawy swoje pierwsze w historii wydawnictwo z coverami czyli „Ceti Plays Metallica”, ukazujące osobiste ujęcie przebojów Metallicy przez muzyków CETI. Niedawno agencja M-ART podpisała kontrakt z nowym dystrybutorem płyt CETI, jakim został Pronet Records poprzez którego można kupować między innym tę wyjątkową płytę. Pojawi się też jeszcze jedna niespodzianka, bowiem w związku z problemami zdrowotnymi i osobistymi wieloletniego basisty grupy Bartka Urbaniaka podczas koncertów w Warszawie zastąpi go Tomasz Targosz (ex Cristal Viper), który miał już okazję zagrać z grupą CETI podczas pierwszej edcyji Rock Metal Fest-u w Krakowie.
Przed CETI pojawi się zespół Access Denied – młoda i utalentowana grupa muzyków z Wybrzeża. Formacja ta ma na koncie dwa albumy: „No Mans Land” (2009) oraz „Touch Of Evil” (2011). Druga płyta zespołu trafiła również do sprzedaży w całej Europie oraz USA i Kandzie. Acces Denied ma na swoim koncie występy u boku m.in Nazareth, Ripper Owens (ex-Judas Prest), O.D Saxon, Thunderbolt, Crime Of Pasion, Cult Of Luna oraz największych artystów polskiej sceny rockowej.
Bielety na koncert można kupować i zamawiać w klubie Herezja. Agencja M-ART postanowiła tym razem zrezygnować z przedsprzedaży, lecz uprzejmie przypomina, że zakupienie biletu na koncert wcześniej zagwaratnuje udział w tym wyjątkowym wydarzeniu oraz uprawnia do zakupu winyla w cenie promocyjnej.
Herezja – Warszawa
ul.Chłodna 35/37
cena biletu : 20 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.