CETI – Tomasz Targosz nowym basistą zespołu

Tomasz Targosz bas CETIStan zdrowia, jak i problemy osobiste długoletniego basisty CETI Bartka Urbaniaka nie pozwalają mu na dalszą stałą współpracę z zespołem. Jego miejsce zajął Tomasz Targosz (ex CRISTAL VIPER), który zastępował go podczas ostatnich koncertów.

Jak dodają muzycy i ich manager:
Bartek nadal jest naszym wielkim przyjacielem i zawsze (jak tylko pozwoli mu sytuacja) będzie mile widziany podczas koncertów CETI, jako specjalny gość, na terenie Polski. Żywimy nadzieję, że wszystko się ułoży i że jeszcze nie raz usłyszymy jego ciężkie brzmienie. Bartek – cały czas jesteś naszym Przyjacielem i zawsze bodziemy myślą przy Tobie!”

Tomasz Targosz (ur. 1986) – gitarzysta basowy i nauczyciel gry na tym instrumencie, muzyk sesyjny, kompozytor i aranżer. Dotąd najbardziej znany ze współpracy z grupą Crystal Viper, z którą nagrał trzy albumy: „The Curse Of Crystal Viper”, „The Last Axeman”, „Sleeping Swords” oraz wziął udział w nagraniu płyty „A Tribute To Manilla Road”. Koncertując w kraju i za granicą, dzielił scenę z takimi gwiazdami ciężkiego brzmienia, jak: Sister Sin, Cradle Of Filth, Decapitated, Doro, Vader, Deicide, Kat czy Turbo. W 2012 r. w zastępstwie Bartka Urbaniaka wystąpił z CETI podczas festiwalu Rock Metal Fest w Krakowie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.