CHRIST AGONY – EPka „Black Blood”

Christ.Agony_Black.Blood1 listopada 2015, po czterech latach od wydania „Nocturn”, ukazał się nowy materiał CHRIST AGONY. „Black Blood” (wyd. Witching Hour Productions.) to 3-utworowa EPka zapowiadająca przyszłoroczną, dziewiątą płytę zespołu, która także pojawi się w barwach Witching Hour Productions.
CHRIST AGONY wraca zarówno brzmieniowo, jak i kompozycyjne do swoich najlepszych czasów. W nowych nagraniach słychać wyraźnie klimat lat 90. i kultowego „Moonlight”! Sam Cezar skomentował to krótko: „Koła Czasu zatoczyły Krąg… Czarna Krew Wszechświata sączy jad w piekielnych żyłach”.
Nagrań dokonano w Studio666, a nad całością graficzno-produkcyjną czuwał BLACKTEAMMEDIA (www.blackteammedia.pl).
Wydawnictwo ukazało się w formie digipaka, kasety oraz 12” limitowanego do 300 sztuk, czarnego vinyla. Dostępna jest także limitowana koszulka.

Tracklista:
1. Black Blood Universe
2. Coronation
3. Kingom Of Abyss

A w grudniu 2015 ukażą się pierwsze zaplanowane reedycje CHRIST AGONY, a mianowicie kultowe dema „Sacronocturn” oraz „Epitaph Of Christ”. Obie pozycje pojawią oddzielnie się w formie vinyla, kasety, CD oraz z przygotowaną specjalnie koszulką. Nad oprawą graficzną obu wydawnictw pracuje obecnie Piotr Kurek (www.mentalporn.com). Wiosną 2016, wraz z pojawieniem się nowej płyty, ukażą się kolejne wznowienia: ”Unholyunion” oraz „Daemoonseth- Act II”.

www.facebook.com/ChristAgony
christagony@gmail.com