CREMASTER – nowy album „Słynna Praczka i Chór Wujów”

cremaster_słynna.Praczka.i.Chór.Wujów21 marca 2014 ukazała się czwarta płyta grupy CREMASTER, zatytułowana „Słynna Praczka i Chór Wujów”. Album ukazał się nakładem Defense Records / Mythrone Promotion.

CREMASTER spłodził jak zwykle eklektyzujący album. Podkarpacko-podwawelscy mistrze nadziemnej sceny absurdu i złego smaku nagrali niekoniecznie świeże piosenki, zrzynając i szydząc, z czego popadnie. Nie spodziewajcie się gatunkowego przełomu na miarę nowej płyty MOTÖRHEAD, choć warto nadmienić, że „Słynna Praczka i Chór Wujów” jest z pewnością najlepszym czwartym krążkiem polskiego metalu od czasów pamiętnego, trzeciego długograja CREMASTER. Zalecamy egzaltację płyty miłośnikom GWAR, TANKARD i D.R.I., a po cichu fankom ACID DRINKERS.

Badhed tak komentuje zaistniałe fakty:

„Po 13 latach wspólnego dźwigania, wraz z chorą bandą, poczyniliśmy kolejny album, zdecydowanie odmienny formą i treścią od poprzednich dokonań supergrupy z Liverpoolu. Jednocześnie zachowaliśmy klimat odróżniający nas od reszty kuców. Nie dajcie się zwieść geriatrom oraz plastikowym stopom. Posłuchajcie szczerej muzy facetów w rajtuzach. Kiedyś Robin Hood, a dziś my! Posłuchajcie koniecznie i nigdy nie atakujcie flakiem!”

Tracklista:

1. Wajściapinć dostałek
2. bABBA
3. Nie atakuj flakiem!
4. Kózka Jasztanka
5. Dank is Ped
6. Przebudzenie Pradawnej Bestii
7. Calcium Sathanas
8. I Lód Divinum in Anus
9. Hańba ożywicielom grzesznego Janusza
10. Wunderwaffel / Róg się bodzi

 

Płyta „Słynna Praczka i Chór Wujów” w formie standardowego CD z oprawą graficzną autorstwa Atamana Tolovego jest dostępna w sklepie internetowym www.defense.8merch.com, na Allegro i koncertach CREMASTER. Nie przewiduje się wydań na winylach, kasetach i innych wynalazkach.

www.facebook.com/Cremaster.Band
www.defensemerch.com
www.facebook.com/mythroneprom