Cross Over Cracow #6 – 29.06.2017 / Kraków

Przedstawiamy kolejną odsłonę Cross Over Cracow. To już szósta edycja krakowskiego thrash metalowego festu! W tym roku gościmy chilijską gwiazdę Thrash Metalu – zespół NUCLEAR!

Na trasie towarzyszy im również chilijski CONFLICTED, a wspomogą ich gospodarze, krakowski TERRORDOME. Imprezę rozpocznie pabianicki MAGGOTH.

.

.

.

Zapraszamy w czwartek 29 czerwca 2017 do klubu Zaścianek w Krakowie.

NUCLEAR + CONFLICTED + TERRORDOME + MAGGOTH
Gdzie: klub Zaścianek (ul. Rostafińskiego 4, Kraków);
Kiedy: 29.06.17, 19:00;

Bilety: 20 PLN (przedsprzedaż) / 25 PLN (w dniu koncertu);
TicketPro:
http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/hard-heavy/2126320-cross-over-cracow.html;
E-Bilet:
https://www.ebilet.pl/en/muzyka/hard-heavy/cross-over.

 

NUCLEAR – śmiertelnie poważni w tym co robią, Nuclear to najmocniejszy przedstawiciel czilijskiego undergroundu. Powstały w 2003 roku, bardzo aktywny na scenie zapewnia niesamowitą dawkę energii i agresji na scenie. Jak o sobie piszą, inspirują się thrashem z ’80, hardcore-punkiem i oldschool death metalem! Do tej pory maja na koncie 5 studyjnych albumów oraz dziesiątki koncertów w Ameryce Łacińskiej oraz Europie!
Strona:
https://www.facebook.com/nuclearcl

CONFLITED – powstały w 2010 Conflicted zapewnia szybki, bezkompromisowy oldschool thrash metal inspirowany Sepulturą, Slayerem i Panterą. Tak samo jak Nuclear, pochodzą z Chile i towarzyszą im w ramach trasy Total Thrash Eurotour 2017!

TERRORDOME –  polski kwartet grający szybki i brutalny Crossover Thrash Metal utrzymany w stylistyce lat 80. Główne inspiracje to Razor, Nuclear Assault, Slayer czy Cryptic Slaughter. Muzykę Terrordome cechują bardzo szybkie, energiczne tempa i solówki oraz agresywny wokal. Będąc aktywnym na scenie, zespół zagrał jak dotąd kilkaset koncertów w kraju i za granicą, dzieląc scenę z takimi kapelami jak: Suicidal Tendencies, Anthrax, Destruction, D.R.I., Whiplash, Hobbs’ Angel of Death oraz wieloma innymi.

MAGGOTH – mają w dupie biografie, bo i tak nikt ich nie czyta. Określają się jako 100% energii, muzycznej pasji i sonicznego wpierdolu jakie fundują w bezkompromisowy sposób słuchaczowi.