Debiutanckie EP siedleckiego OBSOLENCE

Debiutanci z heavy metalowego OBSOLENCE zaprezentowali niedawno okładkę swojego pierwszego mini albumu pt. „Inner Voice„. Wydawnictwo ma docelowo ukazać się na wiosnę, będzie prawdopodobnie wydane własnym sumptem. Wedle zapowiedzi zespołu EPka składać się będzie z 5 energetycznych, eklektycznych utworów z pogranicza metalu progresywnego, death metalu czy też rocka.Z

Zanim jednak EP zespołu ujrzy światło dzienne, zespół umilił nam oczekiwanie wypuszczeniem singla do utworu „Reborn”, który jest możliwy do odsłuchania u nas, poniżej na stronie.

 

Oto co o albumie mówią sami członkowie zespołu:

Najwyższy czas odsłonić pierwszą kartę!

‘Inner Voice’ to tytuł pierwszego w naszej historii mini albumu. Materiał został nagrany, zmiksowany i zmasterowany w warszawskim Studio Serakos w październiku zeszłego roku.

Epka zawiera 5 utworów stanowiących wizję sztuki oczyszczenia z nużącej codzienności, uwolnienia ‚wewnętrznego głosu’, który siedzi w każdym człowieku. Przedstawia nasz przestrzenny świat, z jednej strony pełen brudnych barw, zgnilizny i siarki, z drugiej – płynący tak jak nakazuje nam osobista wrażliwość na piękno.

Okładka została zaprojektowana przez Kubę Sokólskiego.

OBSOLENCE tworzą:

Dawid „Wilku” Staręga – Vocals

Jan „Janusz'” Jakubowski – Guitar

Artur „Jankes” Jankowski – Guitar

Damian „Adams” Adamczuk – Bass

Łukasz „Luke” Dymowski – Drums

U NAS SINGIEL, OBSOLENCE – „REBORN”

Jeśli spodobała ci się muzyka OBSOLENCE i chcesz wesprzeć zespół to zapraszamy do kupna powyższego singla na:

http://obsolence.8merch.com/services/store