DEVILISH IMPRESSIONS – EPka „Adventvs” na winylu wkrótce

DEVILISH.IMPRESSIONS_AdventvsLegendarna wytwórnia Hammerheart Records zapowiada na luty 2015 ydanie na czarnym krążku dwóch nowych utworów DEVILISH IMPRESSIONS pochodzących z EPki „Adventvs”. Kompozycje „Adventvs Regis” i „Meteoron” trwają prawie 20 minut. Za oprawę graficzną winyla odpowiedzialne jest Upgrade Studio (obecnie Black Moon Design).
Oto komentarz wytwórni:
„W lutym 2015 Hammerheart Records sprawi, że zima będzie jeszcze chłodniejsza. Jesteśmy ogromnie dumni, a inni będą ogromnie zazdrośni, z wydania ściśle limitowanego nakładu 12” mini-LP „Adventvs” polskich black/death metalowców Devilish Impressions. Powstały w 2000 r. zespół Devilish Impressions stał się zabójczą, dominującą maszyną łączącą Death i Black Metal. Swoim albumem „Simulacra”, wydanym w 2012 roku, powinien był zasłużyć na miejsce pomiędzy wielkimi w swoim gatunku jak Behemoth czy SepticFlesh, a dwa nowe utwory umieszczone na EPce „Adventvs” mogą być najlepiej opisane jako piorunująca mieszanka powyższych, bez ujmowania własnej indywidualności i jakości! Zarejestrowane w Studio Hertz / Sound Division Studio dwa utwory po prostu muszą być wysłuchane, są jednymi z najlepszych w swoim gatunku, a ta EPka stanie się obiektem kultu. Za miażdżącą oprawę graficzną odpowiedzialne jest Upgrade Studio (obecnie Black Moon Design)… Szczęki opadną!”

Przypominamy, że materiał z „Adventvs” wzbogacony o 45-minutowe demo „Eritis sicvt Devs” ukazał się już w formacie CD (digipak z 20-stronicową książeczką)/ Płytę można kupić na stronie: http://devilishimpressions.8merch.com/services/store

www.facebook.com/devilishimpressions