ESKALACJA, ANOTHER WORLD, ENTER PRAISE – 11.01.2014

2014.01.14_eskalacja

Eskalacja

– to młoda kapela ale szybko rozwijająca się. Powstała w 2010. Na początku ekipa bawiła się muzyką, jednak po 2. latach wspólnego grania zaczął się klarować repertuar. W marcu 2013 w studio Maq Records zespół zarejestrował pierwsze cztery autorskie numery. Pół roku później kapela nagrała kolejne 8 utworów. W ten sposób powstał materiał na debiutancką płytę która już niebawem będzie miała premierę. Aby przekonać się o tym, co gra Eskalacja wystarczy przyjść posłuchać, zobaczyć jej występ na żywo.

Skład:
Łukasz „Killer” Figiel- gitara, wokal
Piotr „Jupiter” Kocełuch- perkusja
Łukasz „Mosin” Mosiński, bas, back wokal

Strona: http://www.eskalacja.org.pl
Facebook: https://www.facebook.com/eskalacjaczestochowa

Another World

– polski zespół grający muzykę rockową, metalową, założony przez Tomasza Stebla i Adama Białeckiego w Tarnowskich Górach w 2007. W 2008 oraz 2009 roku zespół dwukrotnie zwyciężył Młodzieżowy Przegląd Zespołów Muzycznych Powiatu Tarnogórskiego. W marcu 2010 zespół grając na żywo w Hard Rock Cafe Warsaw u boku Oddziału Zamkniętego zwyciężył organizowany przez Antyradio Antyfest. Twórczość zespołu często bywa porównywana do dokonań Iron Maiden, od czego ekipa stara się odchodzić, tworząc nowy, cięższy materiał. Zespół ma na koncie wiele sukcesów w postaci wygranych przeglądów oraz konkursów muzycznych zarówno w kraju, jak i za granicą.

Skład:
Dominik Dudała – Gitara
Tomek Owczarek – Gitara
Przemek Uliczka – Wokal
Adam Białecki – Perkusja
Daniel Niewiński – Bas

Strona: http://www.aw.art.pl
Facebook: https://www.facebook.com/another.world.band

Enter Praise

– założony został 1991 roku. Działał wówczas przy Miejskim Domu Kultury w Kłobucku. Pierwszy czteroosobowy skład, a później pięcioosobowy koncertował i grał do 1996 roku. Po kilkunastoletniej przerwie gitarzyści zespołu „odświeżyli” skład i wznowili próby. W obecnym zespoawieniu ekipa gra od roku.

Facebook: https://www.facebook.com/enter.praise.5