EVIL MACHINE – debiutancka płyta „War In Heaven”

EVIL.MACHINE_War.In.Heaven
15 listopada 2013, nakładem Arachnophobia Records, zadebiutował białostocki EVIL MACHINE. Płyta nowi tytuł „War In Heaven”.
„War In Heaven” to 10 bestialskich utworów (w tym dwa covery) bestialskiego metalu swoim stęchłym klimatem oraz staromodnym groove sięgającym do korzeni undergroundu, kiedy w metalu nie było jeszcze gwiazd rocka czy wzajemnej rywalizacji. Wpływy HELLHAMMER czy VENOM są jak najbardziej słyszalne. Płyta została wydana w dwóch wersjach: jako regularny CD oraz limitowany do 500 sztuk slipcase super jewel case CD.
Zespół powstał w 2005 roku z inicjatywy Semihazah’a (wokal) i dzisiejszego basisty VADERa, Hala (guitara, wokal), wkrótce do nich dołączył perkusista DEAD INFECTION, Cyjan oraz Cyprian, były basista HATE. Nagranie płyty „War In Heaven” trwało z przerwami od 2005 do 2012 roku w trzech studiach (Bloodline, Studnia i Hertz), by pod koniec 2013 roku zmaterializować się w postaci srebrnego krążka. Gościnnie na płycie wystąpili Peter z VADER (wokal), Seth z BEHEMOTH i NOMAD (solówki gitarowe) oraz Cezar z CHRIST AGONY (wokal).
Evil_Machine_foto

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.