FANTHRASH, DARKPAST, VIPERS TRIBE, SACROFUCK – 10.06.17 / Warszawa

Wreszcie mamy dla was poważne wydarzenie na mapie Warszawy! 10-ego czerwca klub Metal Cave będzie gościł 4 nieokiełznane kapele, który przybędą w celu dokonania absolutnej destrukcji stolicy! Tego dnia na pewno nikomu nie zabraknie death/thrash metalowych doznań. 

Z Lublina przybędzie niezwykle doświadczona thrash metalowa ekipa FANTRASH, która wraz z thrasherami z DARKPAST jest organizatorem tego wydarzenia. Natomiast lokalną, warszawską scenę będą reprezentować dwie death metalowe ekipy – VIPERS TRIBE oraz SACROFUCK. Impreza pod naszym patronatem, więc na pewno będzie moc!

 

 

Więcej o zespołach:

FANTHRASH:
Zespół z Lublina, powstał w roku 1986 i działał aktywnie na scenie do roku 1992. Po długiej przerwie powrócił do czynnego grania w roku 2007. Wiosną 2010 ukazała się EP „Trauma Despotic”, która została wyprodukowana i wydana własnym sumptem przez zespół i była „nowym początkiem” i pierwszym krokiem do powrotu na scenę. FANTHRASH w ustabilizowanym składzie, realizuje konsekwentnie własną wizję metalu, która w pełni została zaprezentowana na pierwszej dużej płycie „Duality Of Things”, która ukazała się w lipcu 2011 roku, nakładem brytyjskiej wytwórni RISING RECORDS.

FANTHRASH wiele koncertuje dzieląc scenę z takimi kapelami jak legenda metalu VOIVOD, INCANTATION a także HATE, TRAUMA, CHRIST AGONY, PARRICIDE, DEAD INFECTION, PANDEMONIUM, THY DISEASE, CORRUPTION, KAT, TURBO, KREON i wieloma innymi.
25 kwietnia 2013 roku ukazała się nowa EP „Apocalypse Cyanide”, która ugruntowała styl muzyczny, charakteryzujący obecną twórczość zespołu FANTHRASH. Obecnie zespół pracuje nad kolejną dużą płytą, która zostanie wydana w 2017 r.

Linki:
http://www.facebook.com/fanthrash/
http://www.fanthrash.com/
http://www.metal-archives.com/bands/Fanthrash/3540260124
https://www.youtube.com/watch?v=pBg3SQVt5_s

DARKPAST:
Zespół thrash metalowy z okolic Mińska Mazowieckiego powstały na przełomie października i listopada 2009 roku. Po zawieszeniu działalności w styczniu 2012 r. zespół reaktywował się 29 października 2012 r.

Skład:
Jarek Kuć – gitara , wokal;
Dawid Gałązka – perkusja;
Bartosz Krzewski – bas;
Patryk Makać – gitara (gościnnie).

Linki:
https://www.facebook.com/darkpast3/?ref=ts&fref=ts
https://youtu.be/CXWdzxDtErA

VIPERS TRIBE:
Zespół uformował swój skład w 2013 roku. W 2015 wydał demo „Godbeast” na którym znalazło się 6 numerów w klimatach death metal. W 2016 udało im się przebrnąć przez eliminacje i zagrać na festiwalu Dark Fest 2016, a kolejno na Brutal East vol. IX. Aktualnie szykują się do wydania nowego materiału. Zespół wciąż ewoluuje, dlatego w nowych utworach miesza różne gatunki metalu, jednak tematem przewodnim wciąż jest death metal.

Linki:
https://www.facebook.com/VipersTribe/
https://youtu.be/F0VfStqYqgk

SACROFUCK:
Death Metal z Warszawy.

Linki:
https://youtu.be/PL-Vr4dr0oY
https://youtu.be/nQ8vXqri57E

FANTHRASH + DARKPAST + VIPERS TRIBE + SACROFUCK
Kiedy: 10 czerwca 2017 (sobota);
Gdzie: Metal Cave  (ul. Jana Olbrachta 46, Warszawa);
Wejście: 18:00;
Bilety: 10 zł (na bramkach).

Link do wydarzenia na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/1906655152942114/

„Wbijajcie się wszyscy z bliska i z daleka, będzie moc i ciężka noc”

anabolisant achat