IN TWILIGHT’S EMBRACE z płytą „Vanitas”

Dwa lata po wydaniu “The Grim Muse”, IN TWILIGHT’S EMBRACE powraca z czwartym albumem pt. “Vanitas”. Płyta ukaże się 22 września nakładem Arachnophobia Records.

“Vanitas” to krok w chmurnym, grobowym kierunku – zarówno pod względem muzyki, jak i tekstów. Nowy materiał to 33 minuty czarnego metalu śmierci i kolejny album, który zrealizował gitarzysta IN TWILIGHT’S EMBRACE,  Marcin Rybicki.

„Śmierć kilku bliskich osób w ostatnim czasie sprawiła, że siłą rzeczy musiałem zderzyć się z przemijaniem. Jego świadomość zaważyła na kierunku, który obraliśmy podczas pisania tej płyty. To nie jest płyta, na której dołączamy do niby uduchowionego chóru „wyznawców śmierci” i chowamy się za symbolami bez znaczenia. Śmierć jest szansą, okazją do spojrzenia na tu i teraz, by zadać sobie pytanie: co – jeśli cokolwiek – wartościowego po sobie pozostawimy” – mówi wokalista Cyprian Łakomy.

Dostępny jest już preorder na stronie wydawcy! Przypominamy także, że we wrześniu zespół zagra w Polsce mini-trasę u boku IMMOLATION, AZARATH i MELECHESH. Poniżej prezentujemy okładkę oraz oficjalną tracklistę. Więcej informacji wkrótce.

Tracklista:

1. The Hell of Mediocrity
2. Fan the Flame
3. As Future Evaporates
4. Trembling 
5. Flesh Falls, No Ghost Lifts
6. Futility
7. The Rift
8. The Great Leveller