In Your Face! #9: ETERNAL FEVER, NUCLEAR HOLOCAUST, LOBOTOMIA, DEATHREAT – 28.10.17 / Łódź

Lato nieubłaganie chyli się ku końcowi, ptaszki powoli przestają ćwierkać Rotę, a najbardziej patriotyczne polskie zwierzęta (nie mylić ze skrajnymi narodowcami) zmykają do Afryki. W tym przygnębiającym krajobrazie znajdziecie jednak jeden jasny, wręcz oślepiający swym blaskiem punkt – cykliczną łódzką imprezę zwaną In Your Face! 

Poczuliście się jak przy lekturze baśni Brzechwy? Na glebę skur*wysyny, czas na mocne uderzenie! Podczas pierwszego powakacyjnego In Your Face! #9 usłyszycie cztery kapele, w tym dwie lokalne. Potwierdzone jest już ETERNAL FEVER, czyli znany i lubiany thrash z Łodzi oraz kultowy grindcore spod znaku NUCLEAR HOLOCAUST, który kolejny raz będzie raczył słuchaczy niewybrednymi żartami o Twojej starej. Ostatnimi ogłoszonymi kapelami są: LOBOTOMIA, czyli wiercący w głowach death metal oraz DEATHREAT, o którego walorach artystycznych rozpisywaliśmy się już wielokrotnie (np. tutaj czy przy okazji debiutu). Zapowiada się bdb, nawet bardzo bdb! 

Doradzamy wstrzemięźliwość podczas zakupów w sklepikach szkolnych, ażeby uzbierać na merch i piwo w klubie Andrzeju, nie denerwuj się. Natomiast bilety na 9 edycję jak zwykle dostaniecie w cenie 10 szekli. Będziemy informować was o wszystkich nowościach, a wy póki co delektujcie się wysokiej jakości plakatem!

In Your Face! #9: ETERNAL FEVER / NUCLEAR HOLOCAUST / LOBOTOMIA / DEATHREAT

Kiedy: 28 października 2017 (sobota);
Gdzie: klub Andrzeju, nie denerwuj się (ul. Piotrkowska 43, Łódź);
Wejście: 19:30;
Bilety: 10 szekli polskich (na bramkach).

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/472308956471246/