INDIGNITY, IMPERIAL SIN – 20.01.18 / Jastrzębie-Zdrój

W Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się prawdziwe otwarcie death metalowego roku. Po raz pierwszy na scenie w A.D. 2018 zobaczymy INDIGNITY oraz IMPERIAL SIN!

Impreza z udziałem dwóch death metalowych kapel odbędzie się 20 stycznia w Pubie Chimera. Ku pokrzepieniu serc…  wjazd jest za darmo! Oznacza to dwie rzeczy – więcej floty na merch i na piwo.

 

INDIGNITY / IMPERIAL SIN

Kiedy: 20 stycznia 2018 (sobota);
Gdzie: Pub Chimera (ul. Wielkopolska 1C, Jastrzębie-Zdrój);
Wejście: 19:00;
Bilety: wejście za darmo.

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/2049316518674425/

Opis kapel:
INDIGNITY powstał w 2014 r. z inicjatywy Mirasa (gitara) i Tarkiego (bębny) jak twór opierający swoje inspiracje o takie zespoły jak Decapitated, Archspire, Cannibal Corpse czy Suffocation. Na tej bazie chcieli stworzyć coś „świeżego”. Niedługo potem do składu dołączył basista Sesil. W tym samym roku rozpoczęli nagrywanie trzyutworowego demo „Decrepitude” i poszukiwali wokalisty. Rok 2015 przyniósł ze sobą właściwy wybór w osobie Kilasa, który dysponował odpowiednim gardłem i możliwościami. W krótkim czasie nagrał swoje partie na demo „Decrepitude”. Nagrania zyskały uznanie zarówno maniaków metalu jak i prasy branżowej. W 2017 r. po serii koncertów promujących „Decrepitude” zespół wszedł do studia, by nagrać debiutancki album „Realm of Dissociation”, Muzyka Indignity bardziej niż poprzednio skierowała się w kierunku technicznego death metalu, nie rezygnując przy tym z elementów grindu i slamu.

Linki:
https://www.facebook.com/indignityofficial

IMPERIAL SIN to death metalowy zespół, który powstał na początku 2008 roku z inicjatywy Karola Lercha. W 2011 roku IS wchodzi do studia No Fear Records w Rybniku, by zarejestrować swoje debiutanckie demo pt. „Empty Faces” , dzięki któremu zespół miał możliwość wystąpić m.in. przed : Coma, The Sixpounder, Vomepotro, Acid Drinkers i wielu innymi. Aktualnie zespół przygotowuje się do wydania płyty oraz produkcji teledysku. Aktualny skład to: Karol Lerch, Rafał Onopiak, Bartek Pluciński, Mateusz Kowalski.

Linki:
https://www.facebook.com/ImperialSin/