INDIGNITY w barwach Sliptrick Records

Polska brutal death metalowa grupa INDIGNITY opublikowała premierowy utwór „Consumed by Anhedonia”, który możecie zobaczyć poniżej w artykule.

Kawałek pochodzi z nadchodzącej, debiutanckiej płyty „Realm of Dissociation”, która ukaże się we wrześniu 2017 za sprawą Sliptrick Records. Album został wyprodukowany w Orion Studio pod okiem Daniela 'Azara' Arendarskiego. Za oprawę graficzną odpowiada Pachu Design.

.

.

 

Tracklista:
01. Genotype of a Murderer
02. Addicted to Brutality
03. Embodiment of Internal Corruption
04. Bloodlust
05. Consumed by Anhedonia
06. Skull Trepanation
07. Whine of Conceit
08. Violence Escalation
09. Kerathoprothesis

BIO zespołu:
INDIGNITY powstał w 2014 r. z inicjatywy Mirasa (gitara) i Tarkiego (bębny) jak twór opierający swoje inspiracje o takie zespoły jak Decapitated, Archspire, Cannibal Corpse czy Suffocation. Na tej bazie chcieli stworzyć coś „świeżego”. Niedługo potem do składu dołączył basista Sesil. W tym samym roku rozpoczęli nagrywanie trzyutworowego demo 'Decrepitude' i poszukiwali wokalisty. Rok 2015 przyniósł ze sobą właściwy wybór w osobie Kilasa, który dysponował odpowiednim gardłem i możliwościami. W krótkim czasie nagrał swoje partie na demo 'Decrepitude'. Nagrania zyskały uznanie zarówno maniaków metalu jak i prasy branżowej. W 2017 r. po serii koncertów promujących 'Decrepitude' zespół wszedł do studia, by nagrać debiutancki album 'Realm of Dissociation', Muzyka Indignity bardziej niż poprzednio skierowała się w kierunku technicznego death metalu, nie rezygnując przy tym z elementów grindu i slamu.