Into the Void Night: HEGEMONE, PROCH, DEATH HAS SPOKEN, CHIMERA – 09.06.18 / Warszawa

Into The Void Night to pierwsze czerwcowe wydarzenie spod szyldu The Hanged Men Bookings. W warszawskim klubie 2Koła zaprezentują się cztery niezwykle ciekawe kapele.

9 czerwca obok zdobywającego coraz większą popularność poznańskiego HEGEMONE (post-black metal) zaprezentują się: PROCH (black metal), DEATH HAS SPOKEN (funeral doom metal) oraz lokalna ekipa CHIMERA (death/black metal).

Wydarzenie w Warszawie jest pierwszym z cyklu trzech tematycznych imprez – kolejne dwie mają odbywać się w tygodniowych odstępach. W Lublinie 16 czerwca odbędzie się „Evil Dead Night”, a następnie 23 czerwca w Białymstoku „Hanged Men Mini Fest”.

HEGEMONE / PROCH / DEATH HAS SPOKEN / CHIMERA

Kiedy: 09.06.2018 (sobota);
Gdzie: pub 2Koła (ul. Tunelowa 2B, obok dw. Zachodniego, Warszawa);
Wejście: 19:00;
Bilety: 20 PLN.

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/243006739605314/

Opis kapel:
HEGEMONE – mistrzowie kreacji przestrzeni z Poznania, to dzięki nim cała sala wypełni się przesyconą ambientem pustką.  Ich sztuki przynoszą powiew zimnego, otrzeźwiającego skandynawskiego post-black metalu. Pozycja obowiązkowa dla fanów nowej fali black metalu.

PROCH – zespół, który dowodzi że z prochu powstałeś, w proch się obrócisz. I może to nastąpić już 9 czerwca w Warszawie. Śląski zespół po wydaniu świetnego albumu „Trupi Synod” natychmiastowo zyskał miano jednej z najbardziej perspektywicznych black metalowych hord w Polsce.
Ich sztuki na żywo to uczta dla oczu i uszu, nasyćcie się bluźnierczą wersją pustki.

DEATH HAS SPOKEN – białostocka ekipa, która coraz śmielej poczyna sobie na doom metalowej scenie w Polsce. Ich wersja pustki będzie tą najgłębiej zakorzenioną w kulcie śmierci, a raczej powolnego dogorywania.
https://www.youtube.com/watch?v=ODJ_XijqkBA

CHIMERA – z definicji jest ziejącym ogniem potworem pochodzącym z mitologii greckiej, natomiast u nas potwór ten będzie ział przenikliwą, złowrogą pustką. Oczekujcie śmiercionośnej porcji heavy/black metalu.
https://www.youtube.com/watch?v=fgQVm_F3-Z0