JACKDEVIL, MASTEMEY, DOOMSDAY – 01.06.2017 / Kraków

Evil Onion Booking z dumą prezentuje koncert thrash metalowego zespołu JACKDEVIL z Brazylii, któremu towarzyszyć będą krakowskie MASTEMEY oraz DOOMSDAY! Koncert odbędzie się 1 czerwca w klubie Warsztat w Krakowie! 

JACKDEVIL to thrash metalowi oldschoolowcy z Brazylii. grają z jajem i do przodu, a wszystko w duchu lat osiemdziesiątych – przypominają klasyki gatunku – OVERKILL, stara METALLICA, FLOTSAM & JETSAM. Powstali w 2010 i na przestrzeni kilku lat zdobyli masę wyróżnień, nagrali rewelacyjne albumy i są niesamowicie aktywni na scenie. Posłuchajcie i zobaczcie sami!
Facebook:
https://www.facebook.com/jackdevilband
Teledyski:
https://www.youtube.com/watch?v=kORM6T_mjVE
https://www.youtube.com/watch?v=9uYS3yHmh24

MASTEMEY to krakowski zespół grający nowoczesny thrash-metal, założony w 2009 r. z inicjatywy Łukasza Bartkowicza i Kamila Haby. Zespół intensywnie koncertuje od początku swojej działalności supportując między innymi: ACID DRINKERS, HUNTER, KAT & Roman Kostrzewski, COMA, LIPALI, CHAIN SAW, CORRUPTION, TSA oraz TURBO.
Facebook:
https://www.facebook.com/mastemey
Teledysk:
https://www.youtube.com/watch?v=tzBXRhWziy8

DOOMSDAY powstali w 2012 roku i inspirują się zespołami BLACK LABEL SOCIETY, PANTERA oraz wszelkiej maści innymi gigantami! Pierwszego września 2016 roku ukazała się ich pierwsza EP’ka „Cortege of Doom”.
Facebook:
https://www.facebook.com/TheDday

JACKDEVIL + MASTEMEY + DOOMSDAY

Kiedy: 01.06.2017 (czwartek);
Gdzie: Klub Warsztat (Kraków, ul. Zabłocie 9A/9B);
Bramki: 19:00;
Bilety: 10 zł (na bramkach).

 

Wydarzenie na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/1830426527276662/