KONKURS! DO WYGRANIA 4 BILETY NA KONCERT THE ANSWER!

UWAGA, UWAGA, UWAGA! KONKURS! PRAWDZIWY KONKURS! DO WYGRANIA BILETY NA KONCERT THE ANSWER!
NIEBYWAŁA INICJATYWA ZAGOŚCIŁA U BRAM ATMOSPHERIC MAGAZINE I NIEZWYKŁA OKAZJA DLA FANÓW KLASYCZNYCH, HARD ROCK’OWYCH I BLUSE’OWYCH BRZMIEŃ!

ATMOSPHERIC MAGAZINE wraz z METAL MIND PRODUCTIONS ogłaszają konkurs!
Do wygrania są 4 bilety (słownie: AŻ CZTERY) na koncert niesamowitego irlandzkiego THE ANSWER (hard rock/blues rock) w warszawskiej Proximie, który odbędzie się już 7 sierpnia. Ponadto, rozgrzewać będą was dwa znakomite, polskie zespoły – RUST oraz SUPERHALO.

Krótko o THE ANSWER:
THE ANSWER, hard rockowa petarda z Północnej Irlandii, powraca w sierpniu do Polski, aby zagrać koncert w warszawskiej Proximie. To zespół, który nie boi się łączyć dźwięków zainspirowanych tak klasycznymi zespołami jak LED ZEPPELIN, FREE, AC/DC czy THE BLACK CROWES z graniem typowym dla XXI wieku. Nie używa przy tym przestylizowania czy powielania starych schematów. Ich utwory są świeże, przebojowe, pozbawione pretensjonalności. To znakomity „mainstreamowy” rock z ogromną klasą i szczyptą nostalgii.
Grupa powstała w 2000 roku i ma na swoim koncie pięć studyjnych albumów: „Rise” (2006), „Everyday Demons” (2009), „Revival” (2011), „New Horion” (2013) oraz „Raise A Little Hell” (2015). Debiutancka płyta została okrzyknięta mianem „najlepszego brytyjskiego debiutu dekady” przez czasopismo Classic Rock. Formacja zrobiła piorunujące wrażenie nie tylko na miłośnikach klasycznego rocka i dziennikarzach, ale również i na innych artystach – do fanów THE ANSWER zaliczają się między innymi Jimmy Page (LED ZEPPELIN) i Joe Elliott (DEF LEPPARD). 17 czerwca ukazała się specjalna, rocznicowa edycja albumu „Rise”, którą będzie wspierać promocyjnie trasa koncertowa, w ramach której 7 sierpnia zespół zagra w warszawskim klubie Proxima!

Bilety w przedsprzedaży kosztują 70 złoty, w dniu koncertu 80 złoty, a dla czytelników ATMOSPHERIC MAGAZINE są darmowe.

Oto zasady konkursu:

1.) Odpowiedz na pytanie konkursowe:
„W którym roku THE ANSWER otrzymało swoją pierwszą muzyczną nagrodę? W jakiej kategorii ją przyznano?”;

2.) Nadeślij prawidłową odpowiedź na adres mailowy: vexev@atmospheric.pl;

3.) Z nadesłanych odpowiedzi rozlosujemy w redakcji czterech zwycięzców, których poinformujemy o tym fakcie mailowo!

4.) Do zobaczenia na koncercie!

REGULAMIN KONKURSU:
KONKURS TRWA DO 4 SIERPNIA. ODBIÓR BILETÓW NA BRAMKACH W KLUBIE PROXIMA W DNIU KONCERTU. JEDNA OSOBA MOŻE WYGRAĆ TYLKO 1 BILET!
W razie pytań prosimy o kontakt na podany wyżej adres mailowy lub poprzez Facebook’a.

Więcej informacji o koncercie:
https://www.facebook.com/events/1118405971536982/

http://atmospheric.pl/the-answer-rust-superhalo-7-08-16-warszawa-klub-proxima/