KORPUS – początek współpracy z Agencją M-ART Moniki A.Gąsiorek

W listopadzie 2017 roku Agencja M-ART Moniki A.Gąsiorek weszła w kooperację z formacją KORPUS, której wielki powrót z nowym materiałem „Respekt” otwiera nową drogą w życiu zespołu. Reaktywowana legenda Jarocina zaliczana do czołówki polskiej sceny rock’owej połączy swoje siły z agencją M-ART.

Długoletni management grupy CETI, z którym po dziewięciu latach w lipcu tego roku zakończył on swoją współprace, będzie teraz pracować na rzecz KORPUSU, co też agencja odnotowuje z ogromną satysfakcją: „Wierzę w KORPUS i wiem, że na polskim rynku jest puste miejsce, które czeka właśnie na nich, na ich powrót i muzykę, na ich szczerość i profesjonalizm, którego często brakuje wielu polskim zespołom z gatunku hard rock czy metal. KORPUS, to połączenie ogromnej wrażliwości z porządnym hardrockowym kopem w naszym stylu. Jestem pewna, że wielu fanów doceni powrót KORPUSU, bo tej kapeli zwyczajnie brakuje na naszym rynku od lat.” – przekonuje Monika A. Gąsiorek. – „Jestem pewna, że przekonają wielu miłośników rocka do siebie tak samo jak zrobili to przed laty, gdy słuchały ich i podziwiały tysiące. Ale to nie tylko resentymenty, to zwyczajnie świetna kapela, przekonajcie się o tym sami  – dodaje manager.

Nowy materiał grupy KORPUS doczekał się już wielu znakomitych recenzji i zasługuje on na uwagę miłośników prawdziwego polskiego ciężkiego grania, o czym możecie przekonać się miedzy innymi słuchając i oglądając znakomity klip do utworu zatytułowanego „Tajemnice”  – który możecie zobaczyć poniżej.

Wkrótce więcej informacji o KORPUSIE, a także recenzja oraz detal nadchodzącej trasy koncertowej po Polsce!