Kto wystąpi na Metalmanii 2018?

Reaktywowany w tym roku festiwal Metalmania w Katowicach odniósł niemały sukces, głównie za sprawą świetnie dobranego line-up’u oraz powrotu do kultowego miejsca.

Widać było, że blichtr i sława tego wydarzenia nie wygasły po 8 latach przerwy, a Spodek ponownie szczelnie wypełnił się czernią oświetlaną od czasu do czasu choćby przez płonące pentagramy SAMAELA. Do sukcesu na pewno przyczyniła się także masywna kampania reklamowa przeprowadzona przez Metal Mind Productions, które poprzez plakaty i przekaz w mediach trafiło do odbiorców w całej Polsce. Możemy dołożyć do tego cegiełkę, ponieważ my także uczestniczyliśmy w sukcesie i nawet przekazaliśmy paru szczęśliwcom bilety :)

Sukces edycji 2017 przyczynił się do tego, że jeszcze w lipcu bieżącego roku zapowiedzianą kolejną edycję! Jednocześnie obwieszczono, że headliner’em Metalmanii 2018 będzie legendarny…

EMPEROR

Co można rzec o Cesarzu? Miejsce na żelaznym tronie ekstremalnej muzyki metalowej od lat należy do Norwegów. To właśnie ten zespół niepodzielnie króluje na blackmetalowej scenie i od lat cieszy się uwielbieniem krytyków muzycznych oraz fanów, pozostając przy tym jedną z najbardziej wpływowych grup metalowych. W Polsce EMPEROR pojawi się w ramach trasy koncertowej, podczas której Norwegowie świętują dwudziestolecie wydania swojego opus magnum – „Anthems To The Welkin At Dusk” i to głównie utwory z tego albumu złożą się na specjalny set koncertowy podczas Metalmanii.

METALMANIA 2018: EMPEROR + tba
Kiedy: 07.04.18;
Gdzie: Spodek, Katowice;
Bilety: 150 PLN na płytę w przedsprzedaży od 25.07 do 08.08.17 (ograniczona pula), dostępne tylko na http://shop.metalmind.com.pl/ 
FAN – 666 PLN;
Loża – 355 PLN;
Sektory czerwone H, J – 260 PLN;
Sektory czerwone + sektory niebieskie do X rzędu – 220 PLN;
Sektory niebieskie od XI rzędu – 180 PLN;
Płyta – 190 PLN.

A to dopiero początek, będziemy informować o wszystkich ogłoszonych zespołach wraz z opisami! Możecie też spodziewać się sporego impetu, konkursów i niespodzianek. Zapraszamy ponownie!

emperor_foto_metalmania