Let The Human Blood Be Spilled: LIKANTROPIA, TIBERIUS, HOPE FORSAKEN – 14.04.18 / Włocławek

W połowie kwietnia we Włocławku odbędzie się wydarzenie o dosadnej nazwie „Let The Human Blood Be Spilled” – bez wątpienia będzie to najbrutalniejsza impreza w okolicy!

14 kwietnia Czarny Spichrz będzie gościł 3 formacje – lokalną LIKANTROPIĘ, dla której będzie to też „release party” ich debiutanckiego krążka pt. „Beyond the Beginning”, o którym więcej przeczytacie tutaj.

Ponadto, we Włocławku zaprezentują się także: bydgoski TIBERIUS (melodic death metal/metalcore) oraz łódzkie HOPE FORSAKEN (thrash/death metal).

.

LIKANTROPIA / TIBERIUS / HOPE FORSAKEN

Gdzie: Czarny Spichrz (ul. Piwna 4, Włocławek);
Kiedy: 14.04.18;
Wejście: 19:30;
Bilety: 10 zł (w dniu koncertu na bramkach).

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/1963110680676293/

Opis kapel:
LIKANTROPIA (death/black metal):
Zespół założony przez Pepasa (Przemek Zaderajkiewicz) i Michasa (Michał Dominikowski) w 2004 roku. Zawieszony w 2015, po niespełna 3 latach w odnowionym składzie wraca do gry i promuje swój album „Beyond The Beginning”.

Linki:
https://www.facebook.com/LIKANTROPIA.DEATHMETAL

TIBERIUS (melodic death metal/metalcore):
Zespół powstały w 2008r. grający melodic death metal z klimatycznymi nowoczesnymi elementami progresywnymi oraz core. Grupa eksponuje ciężar i połamaną rytmikę, które przełamuje łagodnymi wyciszeniami wraz z potężnymi growlami oraz nadludzkim scream’em. Aktualnie zespół koncertuje w związku z promocją swojego najnowszego albumu zarejestrowanego pod koniec 2017 r. albumu „Picture Of Your Life”.

Linki:
https://www.facebook.com/tiberiusofficial/

HOPE FORSAKEN (thrash/death metal):
Początki wspólnego grania to 2016 rok. Debiut sceniczny kapeli przypada na luty 2018. Zespół ma na koncie m.in. występ w łódzkim Magnetofonie u boku Alastora.
Obecnie trwają prace wykończeniowe nad demo, które ujrzy światło dzienne w 2018 roku.

Linki:
https://www.facebook.com/HopeForsakenBand/