LORDI, EXLIBRIS – 8.12.2013

lordi-b1_WEB

8 grudnia 2013 na jedynym koncercie w Polsce wystąpi formacja LORDI, fiński zespół horror-rockowy, zwycięzcy festiwalu Eurowizja z utworem “Hard Rock Hallelujah”.
Zespół przyjedzie do Krakowa, gdzie wystąpi w klubie Kwadrat w ramach promocji nowej płyty “To Beast Or Not To Beast”, która ukazała się 1 marca 2013 nakładem wytwórni AFM Records. Będzie to pierwszy od 4 lat i drugi w ogóle koncert LORDI w Polsce. Muzycy po raz kolejny odnowili swoje stroje sceniczne i z nowym zaskakującym show pełnym efektów świetlnych i pirotechnicznych pojawią się w naszym kraju.

8 grudnia 2013
LORDI, EXLIBRIS
Tour Beast Or Not Tour Beast
Kraków, klub Kwadrat
początek 19:00

bilety w cenie 99 zł – przedsprzedaż / 120 zł w dniu koncertu dostępne w sieciach Empik, Media Markt, Saturn, Ticketpro, Eventim, oraz klubie
Organizatorem koncertu jest agencja Piosenka-Plus. Promocja: Fantom Media.

*     *     *

LORDI to doskonały muzycznie zespół, prezentujący na scenie oryginalne show. Przebrani za potwory niczym z filmów grozy, muzycy ze swoim przebojowym hard rockiem, inspirowanym KISS, wzbudzają wielkie zainteresowanie. Swój niebanalny image muzycy kreują od początku kariery, która rozpoczęła się w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych. Dopiero kontrakt w 2002 roku z wytwórnią Sony BMG oraz singiel “Would You Love A Monsterman” promowany, oryginalnym, teledyskiem, sprawił, że popularność finów z Lordi eksplodowała. W 2006 roku grupa wystartowała w konkursie Eurowizji, gdzie nadspodziewanie zdeklasowali popową konkurencję, zdobywając najwyższy wynik punktowy w całej historii tego festiwalu. Lordi jest najpopularniejszym, obok Nightwish, zespołem z Finlandii. Mają własny napój – Lordi Cola. Wystąpili w pełnometrażowym horrorze “Dark Floors”. Na swoim koncie wydawniczym mają 5 albumów studyjnych, a najnowszy zatytułowany “To Beast Or Not To Beast” ukazał się 1 marca 2013 nakładem wytwórni AFM Records. Zespół skrupulatnie dba o anonimowość, publicznie występuje wyłącznie w strojach scenicznych, których waga wynosi około 10 kilogramów każdy. Charakteryzacja przed koncertem zajmuje im około dwóch godzin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.