LOST SOUL – płyta „Atlantis – The New Beginning”

lost.soul_Atlantis-The.New.Beginning„Atlantis -The New Beginning” to tytuł długo oczekiwanego piątego albumu death metalowego LOST SOUL. Płyta ukazała się 30 października 2015 na całym świecie za pośrednictwem niemieckiej Apostasy Records. Forma wydania: jewelcase oraz limitowana edycja deluxe. Wersja winylowa albumu ukaże się 26. lutego 2016 dzięki Supreme Chaos Records.

Nowa płyta po raz kolejny została wyprodukowana przez Jacka Greckiego. Miks i mastering wykonał nie kto inny, jak Wojtek i Sławek Wiesławscy w renomowanym Hertz Studio.

Oto komentarz Jacka Greckiego:
„Atlantis”” jest cholernie szybki, ciężki, zły, ciemny, przestrzenny, potężny i techniczny. Jest to bez wątpienia w pełni dojrzały, prawdziwy death metalowy album. Udało nam się skomponować go w taki sposób, żeby podkreślić takie aspekty jak zło, mrok, potęgę i przestrzeń. Nie słychać tak bardzo szybkości i choć album jest bardzo techniczny, jest bardzo przyjemny w odbiorze. Jest zdecydowanie mniej intensywny niż poprzedni. Jest więcej wolnych i średnich temp. Damian i Maro mają kilka partii wokalnych. Zaprosiliśmy również kilkoro gości, między innymi Dave Suzuki zagrał jedno solo. Dwie Panie udzieliły się wokalnie, nasz znajomy nagrał fragment flamenco. Kilka utworów i przerwy pomiędzy nimi ozdobiliśmy chórem Orkiestry Filharmonii Wrocławskiej – to taka wisienka na torcie, a na niej, moje wokale”

Tracklista „Atlantis -The New Beginning”:

1. Hypothelemus
2. Aqueous Ammonia
3. Ravines Of Rapture
4. Unicornis
5. The Next Generation
6. Vastitas Borealis
7. Perihelion
8. False Testimony
9. Frozen Volcano
10.Atlantis
Bonus Tracks (Deluxe Edition)
11.Red Giant
12.Sonidos Del Apocalipsis
13. Supernovae

Skład LOST SOUL:
Jacek Grecki – gitara, wokal
Damian Czajkowski – bas
Marek Gołaś – gitara
Asmodeus Draco Dux – perkusja

lost.soul_foto2015

trailer:

www.lostsoul.pl
www.facebook.com/lost.soul.poland

www.lostsoulshop.pl