LUNA AD NOCTUM – album „Hypnotic Inferno”

Luna.Ad.Noctum_Hypnotic.Inferno22. lutego 2013 ukazała się nowa płyta black metalowego zespołu LUNA AD NOCTUM „Hypnotic Inferno”. Wydawcą jest niemiecka wytwórnia Massacre Records. Album nagrano w Hertz Studio (2010/11), zawiera dziewięć utworów, koncepcyjnych w warstwie tekstowej.

www.massacre-records.com

 

Tracklista:

1. In Hypnosis

2. Fear Technique

3. You Are What You Are…

4. Abnormal Pain

 

5. Fleshless

6. Ether Dome

7. Martyrium

8. Hallucination Twisted Claw

9. Total Sleep Disorder

Skład zespołu:

AN6 – bas / wokale

T.Infamous – gitary

Blasphemo – gitary

Dragor- perkusja

Komentarz zespołu na temat warstwy tekstowej utworów na płycie:

„Hypnotic Inferno” to koncept album traktujący o przeżyciach, emocjach zwykłego człowieka. Załamanie psychiczne, nerwica i depresja, niemoc w odnalezieniu się w zwykłym, rzeczywistym świecie. Konsekwencje związane z zastosowaniem terapii silnymi substancjami psychoaktywnymi. Sięganie po rozmaite specyfiki, również te niedozwolone. Odurzanie się aż do momentu, kiedy nie hamujemy już swoich zachowań. Nie potrafimy odróżnić rzeczywistości od halucynacji, wyimaginowanego świata. Eksperymentowanie z lekami, opium czy eterem, pomaga odlecieć gdzieś daleko w głąb niezbadanych i niezrozumiałych perspektyw. Pozornie jest lepiej, lecz w rezultacie stajemy się bezdusznym, dziwnym tworem, nafaszerowanym medykamentami zombie, wypełnionym niezrozumiałymi, skrajnymi emocjami.

Komentarz zespołu na temat kontraktu z Massacre Records:
Tak, Moi Drodzy, nasz nowy album „Hypnotic Inferno” zostanie oficjalnie wydany przez niemiecką wytwórnie Massacre Records. LUNA AD NOCTUM wraz z nowym krążkiem zajmie miejsce obok takich zespołów jak King Diamond, Agathodaimon, Sinister, Legion of the Damned, Catamenia itp. Płyta zostanie wydana w Polsce, Europie oraz w USA. Dystrybutorem na Polskę będzie Mystic Production. To wielki zaszczyt dla LUNA AD NOCTUM, iż nasza muzyka została doceniona przez tak prestiżowy label, jakim jest Massacre Records. Jesteśmy pełni optymizmu i zadowoleni z faktu, iż po 14 latach wspólnego grania będziemy w końcu współpracować z profesjonalistami, którzy odpowiednio zajmą sie promocją zespołu. Dzięki Massacre płyta trafi do największych europejskich dystrybutorów, sklepów muzycznych oraz kluczowych, znanych na całym świecie, magazynów. Nie ukrywamy entuzjazmu i czekamy na premierę „Hypnotic Inferno”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.