Mad Fest vol. 1: HYPNOS, TERRORDOME, ANTHEM, FEROSITY, PLANET HELL – 10.11.17 / Warszawa

Moda na mini festiwale dotarła także do Warszawy! Już za kilka dni rozpocznie się pierwsza edycja wydarzenia, którego nazwa wyjaśnia wszystko w kwestii doboru line-up’u! 

Mad Fest vol. 1 to idealna okazja dla wszystkich maniaków i szaleńców by pokazać swoją prawdziwą twarz! Na scenie klimatycznego klubu VooDoo w Warszawie zobaczymy powoli kończące polską część trasy HYPNOS z Czech, TERRORDOME, ANTHEM, FEROSITY oraz PLANET HELL.

10 listopada będzie się działo, szczególnie że death metalowcy z HYPNOS przygotowali specjalny set, o którym możecie przeczytać poniżej.

.

Mad Fest vol. 1: HYPNOS / TERRORDOME / ANTHEM / FEROSITY / PLANET HELL

Kiedy: 10 listopada 2017 (piątek);
Gdzie: VooDoo Club (al. Prymasa Tysiąclecia 48A, Warszawa);
Wejście: 19.00;
Bilety: 29,99 zł (przedsprzedaż do 8.11) / 40 zł (w dniu koncertu).

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/1488087944593570/

 

HYPNOS (Cz) – będzie to przedostatni koncert Hypnos w ramach polskiej części ich europejskiej trasy promującej album „The White Crow”. Takie szczególne momenty jak ten zwykle wyróżnia się w jakiś wyjątkowy sposób. I tym razem też tak będzie – zespół przygotuje na ten wieczór specjalny set w którym nie zabraknie niespodzianek! Pojawią się, naturalnie, utwory Hypnos, ale również i repertuar Krabathora nie zostanie pominięty! Należy być przygotowanym na mocny headbanging!!!
https://www.facebook.com/HypnosCZ/.

TERRORDOME – to kapela petarda! Dusi, gryzie, kopie! Może nieco odbiega stylistycznie od pozostałych zespołów biorących udział w MAD FEST vol. 1, ale jednocześnie nie mogło ich zabraknąć w projekcie gdzie hasło „mad” odgrywa pierwszoplanową rolę! Niebezpieczny band! I o to chodzi!!!
https://www.youtube.com/watch?v=KigZ4tpIR6c&index=1&list=RDKigZ4tpIR6c;
https://www.facebook.com/terrordomeband/.

ANTHEM – nie tolerują sprzeciwu! Kontestatorów traktują „z buta”! Chłoszczą, bezczeszczą, imają się bezprawia! Wszystko po to aby czcić idee „death metal blast uber alles”! Po wielu popisowych koncertach (m.in. na Kaltenbach Open Air w Austrii, wspólna trasa w Czechach z Hypnos  stężeli i grożą zemstą! Zapowiedzieli że nigdy nie ulegną (wkrótce oprócz zmiażdzą na Gothenburg Deathfest)! Wierzmy im!!! Hail \m/
https://www.youtube.com/watch?v=FKPcJmX8Nl0;
https://www.facebook.com/anthemdeathmetal/.

FEROSITY – to band który świetnie zna się na brutalnej odsłonie rzeczy! Pozostawili za sobą 3 albumy – „Overthrown Divinity” (2007), „Primordial Cruelty” (2009) oraz „Blasphemous Verses” (2014). Przed nimi kolejna old school death metalowa wyprawa – Ferosity w maju tego roku nagrała, w JNS studio, nową płytę o roboczym tytule „Revelation of Insanity” (materiał zawiera 9 numerów brutalnego i klasycznego death metalu w amerykańskim stylu). Na MAD FEST vol1. będzie można od nich oczekiwać mięsa, mięsa i jeszcze raz mięsa! Z pewnością nie zawiodą!!!
https://www.youtube.com/watch?v=Fsb01D5Cdkc;
https://www.facebook.com/Ferosity/.

PLANET HELL – zacznijmy może od tego, że po Planet Hell możemy spodziewać sięwszystkiego. Chcesz Nocturnus AD  masz Nocturnus! Carcass? Bez sprzeciwu! Voivod? Proszę bardzo! Ale! Planet Hell to coś więcej niż te trzy, wyżej wymienione, zespoły razem wzięte! Przesadziliśmy? Być może. Jednak siła Planet Hell jest kosmiczna! Zespół potrafi to udowodnić przy każdej nadarzajacej się okazji. A ta, na MAD FEST vol1. będzie szczególna – zespół zaprezentuje swój specjalny set w który wplecie repertuar z nadchodzącej, drugiej płyty „Mission Two”! Będzie międzyplanetarna jatka! I o to chodzi!!!
https://www.youtube.com/watch?v=hK5RCV9pNzE;
https://www.facebook.com/planethellband/.