MAGGOTH / KAT BEZ ROMANA* / EXILED – 16.06.17 / Bydgoszcz

Prezentujemy jeden z ostatnich klubowych koncertów w tym sezonie, na którym wybawicie się za wszystkie czasy! Elitarne kapele, prestiżowy klub, najbardziej wyrafinowana muzyka?

To nie tu, ale spójrzcie tylko na line-up: MAGGOTH, KAT BEZ ROMANA (cover band) oraz EXILED, a to wszystko w klubie o nazwie Piwnica Music & Beer w Bydgoszczy. Można chcieć czegoś więcej? No chyba nie! Zapraszamy po krwistą porcję thrash metalu na BLOOD ON THE STAGE 2!

.

.

.

MAGGOTH + KAT BEZ ROMANA* + EXILED
Gdzie: Piwnica Music & Beer (Długa 36, Bydgoszcz);
Kiedy: 16.06.17, 19:00;
Bilety:
10 zł – przedsprzedaż, 20 zł – w dniu koncertu; 

Bilety dostępne w Piwnica Music & Beer oraz w sklepie Music House na Kcyńskej 6a (Górzyskowo);

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/1783804065265606/

Opis kapel (po części nas autorski, oddający więcej emocji):
MAGGOTH – legendarna kapela, której zdecydowanie nikomu nie trzeba przedstawiać. Setki koncertów razem z Wielką Czwórką, niezliczone podpisy na cyckach fanek – tej historii nie oddadzą żadne słowa. No może poza „thrash” i „wpierdol”.
Linki:
https://www.youtube.com/channel/UCKgJ9Rge-FeVtWetTujbpfg
https://www.facebook.com/Maggothrash
https://maggoth.bandcamp.com/

KAT BEZ ROMANA* – nie bardzo wiemy po co ta gwiazdka i o co chodzi, ale pewnie będą grali piosenki KAT, ale na wokalu nie będzie Romana Kostrzewskiego! Tak przynajmniej my to rozumiemy.

EXILED – kapela powstała pod koniec 2015 roku w składzie Kejdzej, MarMur, Gogul na zgliszczach kapeli SPINECRUSHER (w której grał Kejdzej i MarMur). Gramy crossover thrash inspirowany muzą z lat 80 i 90. W październiku 2016 roku wydaliśmy nasz debiutancki album „Spiral Of Madness”. W styczniu 2017 wypuściliśmy nasz pierwszy teledysk do utworu „Nuclear Holocaust”. W lutym 2017 roku dołączył do nas basista Tomek a Marmur przeskoczył z basu na drugą gitarę. Obecnie promujemy naszą pierwszą płytę i jesteśmy w trakcie pisania nowego materiału.
Skład:
Kejdzej – Guitars, Voc;
MarMur – Guitars;
Tomek – Bas;
Gogul – Drums.
Linki:
https://www.facebook.com/exiledthrashmetal
https://exiledpl.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/channel/UCpf9Hok46JL_ESJ-Wsy9C6A
https://www.youtube.com/watch?v=oM3MY4qWiYA