MAIGRA, FRACTAL i KORONAL na trasie „Encrypted Coalition Tour”

Jeszcze w tym roku rozpocznie się trasa koncertowa MAIGRA, promująca najnowsze długogrające wydawnictwo pt. „Encrypted”. Na trasie zespołowi będą towarzyszyć 4 dodatkowe kapele, które wejdą w skład koalicji połamanych dźwięków!

Trasa „Encrypted Coalition Tour” rozpocznie się koncertem w Radomiu (klub Alibi) w dniu 4 listopada 2017, a zakończy się ponad miesiąc później w Krakowie. W pierwszym rzędzie chaosu obok MAIGRA staną KORONAL i FRACTAL, natomiast w dwóch wybranych miastach skład uzupełnią SKY COLLAPSE oraz DEADPOINT.

KORONAL to młoda formacja, która w roku 2016 wydała album ”Flicker Away”, ich znakiem są szorstkie i mocne kompozycje. Trójkę zamykać będą panowie z zespołu FRACTAL, którzy będą również promować swój singiel ”Perseverance”. Wszystkie zespoły poruszają się w nurcie nisko strojonych gitar i połamanych rytmów, co będzie gratką dla słuchaczy szeroko pojętego djentu i mathmetalu w stylu MESHUGGAH, VILDHJARTA czy TOOL. Na trasie gościnnie na wybranych koncertach (w Radomiu i Chorzowie) wystąpią również SKY COLLAPSE oraz wrocławscy wymiatacze DEADPOINT!

Poniżej znajdziecie pełną rozpiskę koncertową, zapraszamy gorąco do uczestniczenia:
04.11 – Radom / Alibi (ze SKY COLLAPSE, bez KORONAL);
25.11 – Chorzów / Red & Black (z DEADPOINT);
02.12 – Łódź / Krańcoofka;
09.12 – Warszawa / Potok;
15.12 – Wrocław / Liverpool;
16.12 – Kraków / Schizofrenia.