MASACHIST z nowym albumem „The Sect (Death REALigion)”

Zespół, który składem przebija na wylot większą połowę death metalowej sceny na świecie, powraca z trzecim studyjnym album pt. „The Sect (Death REALigion)”! O nowej płycie MASACHIST na pewno trzeba powiedzieć jedną rzecz… więcej masy, więcej mocy, więcej wpie*dolu!

Najnowszy krążek polskiego dream teamu ma pojawić się na rynku już 28 kwietnia (choć przedsprzedaż trwa od 14 kwietnia), wydawcą albumu zostało Witching Hour Productions, do kupienia będą między innymi: wersja tradycyjna CD jewelcase, winyle w dwóch wariantach kolorystycznych, limitowana kaseta oraz oficjalna koszulka zespołu. O winylach i koszulce będziemy informować w osobnych artykułach już niebawem!

Oficjalne info od zespołu:
Masachist powraca po pięciu latach ze swoim trzecim albumem. Najnowsze dzieło zespołu przynosi ponad 40-ści minut najwyższej jakości death metalowej masakry. Masachist miażdży 40-sto minutowym walcem, w którym szybkość i technika przeplata się z wolnymi aczkolwiek motorycznymi partiami, przywodzącymi na myśl francuską Gojire. Jednak motywem przewodnim tych dziewięciu utworów zawartych na krążku, jest hołd złożony klasykom gatunku takim jak Morbid Angel czy Immolation. Fani starego Morbid Angel, Hate Eternal czy Immolation będą mieli powody do radości!
Album został zarejestrowany na przestrzeni 2015/16 w różnych lokalizacjach studyjnych, zmiksowany i zmasterowany w Monroe Sound Studio przez Arkadiusza „Aro” Jabłońskiego. Za muzykę tak jak i w poprzednich przypadkach odpowiedzialny jest Mariusz „Thrufel” Domaradzki, tekstami zajęli się Michał Spryszak oraz Ataman Tolovy. Za okładkę odpowiada Andrzej Zdrojewski.
Płyta będzie miała swoją premierę 28 kwietnia, tydzień wcześniej natomiast będzie można znaleźć ją już na wszystkich portalach w postaci digitalnej.
Sprzedaż płyty zostanie uruchomiona od 14.04.2017 w formatach: CD JEWELCASE, limitowany 12” GATEFOLD LP w dwóch kolorach, limitowana kaseta oraz koszulka.

Tracklista –„The Sect – (death REALigion)”

1.SELECTED FOR EXECUTION
2.DISTANT HORIZON
3.THE SECT
4.GLORIOUS DEATH
5.VENGEANCE SWORN
6.HANG THEM
7.LEAVE THE WORLD BURNING
8.THE ROOT OF LIFE
9.OUR LIGHT

Dla zasady podamy skład zespołu:
Thrufel – lead & rhythm guitar (SHADOWS LAND, ex-YATTERING, ex-AZARATH)
Daray – drums (DIMMU BORGIR, ex-w_chuj_dobrych_kapel);
PIG – throat (ex-DECAPITATED, ex-ANAL STENCH);
Aro – rhythm guitar (SHADOWS LAND, ILLNESS)
Heinrich – bass (VESANIA, ex-DECAPITATED)

Album możecie zakupić pod tym adresem:
http://store.witchinghour.pl/

A my zapraszamy do zapoznania się z otwierającym nowy album kawałkiem „Selected For Execution” zamieszczonym na Bandcampie zespołu: