Merry Christless 2018 w trzech miastach!

Niedawno przeżywaliśmy prawdziwe oblężenie warszawskiej Progresji w ramach podwójnej edycji Merry Christless 2017, a już teraz Knock Out Productions zapowiedziało następną edycję!

Obok pomysłodawców imprezy – BEHEMOTHA pierwszym potwierdzonym zespołem jest ekipa IMPERATOR z Łodzi! Wkrótce mamy poznać kolejne supporty.

Tym razem w ramach „Merry Christless” odbędą się aż 3 imprezy w 3 różnych miastachWarszawie (Progresja), Gdańsku (B90) oraz Wrocławiu (A2).

.

Terminy koncertów (wydarzenia w linku):
Merry Christless / 14 XII / Warszawa „Progresja”;
Merry Christless / 15 XII / Gdańsk „B90”;
Merry Christless / 16 XII / Wrocław „A2”.

Przedsprzedaż biletów startuje w środę 4 kwietnia o godzinie 10:00 na stronie organizatora: https://sklep.knockoutprod.net/pl/.

 

Nadchodzące, grudniowe koncerty Nergal zapowiada następującymi słowami:

„Merry Christless 2018 to kontynuacja tej spektakularnie rozpoczętej, nowej świeckiej tradycji na koncertowej mapie Polski. Kto był z nami w grudniu 2017 ten wie, że dbamy o najwyższą jakość i atrakcyjność naszego święta. MC 2018 powraca w nowym składzie i kolejnymi zaskakującymi niespodziankami. Na pierwszy rzut idzie sensacyjna reaktywacja death metalowej legendy IMPERATOR, która czekała zahibernowana 25 lat, żeby powrócić na zasłużony tron śmierć metalu! Będą to również jedyne klubowe koncerty Behemoth w Polsce w 2018! Zapraszamy do wspólnego świętowania!”