Metalowa Twierdza 4: PANDEMONIUM, KALT VINDUR, APE TO GOD – 23.03.19 / Zamość

Czwarta edycja oblężenia Kazamaty Wschodniej Bastionu I w Zamościu tradycyjnie przyniesie metalową zawieruchę na najwyższym poziomie!

23 marca w klimatycznej scenerii Kazamaty wystąpi legenda polskiego black/death metalu – PANDEMONIUM! Łodzianie pojawią się w towarzystwie młodych hord: black/doom metalowego KALT VINDUR z Dukli/Krosna oraz death/groove metalowego APE TO GOD z Lublina.

Będziemy informowali o kolejnych ogłoszeniach!

Bilety w przedsprzedaży można nabyć w następujących miejscach w Zamościu:
– Hotel Renesans Zamość, ul Grecka 6;
– Hotel Jubilat, ul. Wyszyńskiego 52;
– Pracownia Twórczej Poligrafii GRAF, ul. Piłsudskiego 29B.

PANDEMONIUM / KALT VINDUR / APE TO GOD / tba

Kiedy: 23.03.19 (sobota);
Gdzie: Kazamaty Wschodniej Bastionu I (ul. Okopowa 2, Zamość);
Start imprezy: 18:30;
Bilety: 25 PLN (w przedsprzedaży) / 30 PLN (w dniu koncertu).

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/331208650824399/

Opis zespołów:
KALT VINDUR (black/doom metal):
Podkarpacki Kalt Vindur to nowy muzyczny twór na mapie polskiego metalowego undergroundu. Już pierwsze muzyczne zapowiedzi podpowiadały, że warto czekać na finalny efekt. Debiutancki album formacji zatytułowany Delusions to ogółem progressive black/doom metal, ale na wydawnictwie nie raz możemy usłyszeć death metalowe, a nawet folkowe patenty. Materiał pod szyldem Delusions ukazał się nakładem Mara Production.

Linki:
https://www.facebook.com/kaltvindurband/

APE TO GOD (thrash/groove/death metal):
Ape To God to lubelska grupa łącząca elementy thrash, death oraz groove metalu z dystopijnymi wizjami z literatury i filmu. Zespół powstał w 2011 roku z inicjatywy Maryjana (gitara, Pychophobia) i Radka (perkusja, We Are Dead, Coffins (Pl)), a skład uzupełnili Bart (wokal, Fateborn), Krzak (gitara) i Przemek (bas, Coffins (Pl)). Zespół zadebiutował w 2013 roku mini albumem (Ape To God) entuzjastycznie przyjętym zarówno przez recenzentów, jak i publikę. W maju 2013 roku zespół awansował do ścisłej czołówki kapel ubiegających się o występ na Metal Fest. W 2014 roku Krzaka zastąpił Łukasz, z którym zespół aktualnie już koncertuje i kończy pracę nad nowym, tym razem pełnym materiałem. W sierpniu 2015 roku doszło również do zmiany za perkusją. Obowiązki bębniarza przejął Patryk ‚Mrówa’ Mrówczyński. Do tej pory Ape To God ma na koncie udane występy u boku takich formacji jak Acid Drinkers, Hate, the Dead Goats i Banisher.

Linki:
https://www.facebook.com/apetogod/