MINETAUR, THE ARTIFICIER, DZIADY BOROWE – 01.04.2017 / Łódź

W popularnym ostatnio łódzkim klubie Andrzeju, nie denerwuj się odbędzie się prawdziwie primaaprilisowy piknik. Na jednej scenie wystąpią zespoły, których normalnie nie chcielibyście spotkać w ciemnych zaułku, ale tego dnia postarają się rozbawić was do łez żartami o holocauście, zamachach, teoriach spiskowych i ogólnie będą poruszali się w śliskiej konwencji ekstremów! MINETAUR, THE ARTIFICIER oraz DZIADY BOROWE 1 kwietnia w Łodzi! 

Poza aspektem humorystycznym wydarzenia, czeka was prawdziwy sceniczny armagedon! Wszystkie znaki na niebie i na glebie (po koncercie na pewno je zobaczycie) wskazują na to, że w ten primaaprilisowy wieczór w Łodzi stężenie death metalu/groove’u będzie przekraczało kilkaset razy dopuszczalne normy. Wszystkie kapele wyrobiły już swoją markę, szczególnie DZIADY BOROWE, które po wydaniu „Niech Ktoś Mnie Kupi” wreszcie zostały kupione!

A oto oficjalna reklamówka zespołów od organizatora, Astral Entertainment:

MINETAUR (Warszawa)
Kapela która już wzbudza spory szacunek w Polsce i zagranicą. Chłopaki dzięki swojej ciężkiej pracy stali się dobrze rozpoznawaną marką jeśli chodzi o ciężkie granie. Jak sami okreslają grają death metal z naleciałościami południowoamerykańskiego groov, charakterystycznego np dla Pantery. Prawdziwa uczta dla miłośników nie tylko ciężkiego grania, ale również dla tych, którzy w muzyce cenią oryginalność. Zespół działa od 2012 roku i do tej pory wydali EP „We take it seriously”, która w całości jest do odsłuchu w internecie. Do Łodzi z kolei planują przyjechać już z nowym LP, którego premiera będzie w marcu.
https://minetaur.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/Minetaurband/

THE ARTIFICER (Gdańsk)
Zaledwie dwa lata na scenie nie przeszkadzają chłopakom w wydaniu EP w 2016 roku „Dyscreation” czy digitalu na początku roku bieżącego. W elementy swojej stylistyki wrzucają wszystko co dobre i tłuste w death metalu, zawierając ogrom energi i groove na scenie. Materiał do odsłuchu w internecie, blizny i sińce pod sceną.
https://www.facebook.com/theartificerproject/
https://www.youtube.com/watch?v=sCroVVUF6Tc

DZIADY BOROWE (Pabianice)
Tych dżentelmanów nie trzeba Państwu przedstawiać. Wspaniałe HC umili nam wieczór przyjemnym butem na ryj.
https://www.facebook.com/dziadyborowe/
http://dziadyborowe.8merch.com/services/store

MINETAUR + THE ARTIFICIER + DZIADY BOROWE
Kiedy: 01.04.2017;
Gdzie: Andrzeju, nie denerwuj się (Łódź, ul. Piotrkowska 43);
Otwarcie bramek: 19:00;
Bilety: 10 PLN (na bramce w dniu koncertu).

Nie pozostało nam nic tylko grzecznie poprosić o przybycie! Link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/634962913353689/