MOSHERZ wydaje debiutanckie EP!

Dziś przygotowaliśmy wspólnie z MOSHERZ artykuł o wyjątkowych walorach merytorycznych! Jest to jedna z niewielu okazji, żeby poczytać zupełnie na poważnie o kapeli, która rzadko przestaje żartować! Proszę państwa – zespół, który robi karierę szybciej niż Leonardo di Caprio, a nawet szybciej od Łysego z Brazzers!

MOSHERZ (pisane oficjalnie MosherZ) powstało w 2015 roku w Świdnicy. Zespół od początku istnienia nakierunkowany był na granie thrash metalu inspirowanego klasyką jak i nową falą gatunku. Już na jednej z pierwszych prób pojawił się Bartas, jedyna osoba będąca częścią wszystkich składów kapeli.

Po drobnych zawirowaniach personalnych zespół nagrał prowizoryczne, trzy utworowe demo metodą DIY. Po tym czasie MOSHERZ przeniosło się do Wałbrzycha, gdzie podczas regularnych prób szlifowało materiał z nowo przyjętym gitarzystą, Ziołłem.

Rok 2016 to objęcie uśpionego na wiele miesięcy stanowiska basisty przez Kacpra oraz ostateczna przeprowadzka zespołu do Wrocławia. Już w pełnym składzie, w czasie wakacji, MOSHERZ podjęło się pierwszych profesjonalnych nagrań studyjnych, czego efektem było 4-utworowe EP „Pit Philosophy”.

Po tym czasie znów dały o sobie znać zmiany personalne. Ostatecznie stanowisko drugiego gitarzysty objął Grzesiek, a za perkusją zasiadł Mateusz. Aktualnie MOSHERZ skupia się na koncertowaniu i pisaniu materiału na swój debiutancki album LP.

Atmospheric Magazine oficjalnie obejmuje patronat nad debiutanckim EP zespołu pt. „Pit Philosophy”, które we wrześniu zostanie wydane w formie CD dzięki polskiej wytwórni Goressimo Records. A na razie zapraszamy do zapoznania się z twórczością thrasherów na BandCampie: https://mosherz.bandcamp.com/releases.

aas steroids