Musick Magazine #6/2014

Musick.Magazine.6.2014Ukazał się nowy numer „Musick Magazine” – gazety skierowanej do maniaków ciężkich brzmień.
„Musick Magazine” #6/2014 to 88 profesjonalnie zadrukowanych stron, na których można znaleźć dziesiątki ciekawych rozmów, recenzji i felietonów.
Tematem przewodnim nowego numeru publikacji jest Adam „Nergal” Darski, który w szczerych słowach opowiada o kulisach powstawania albumu „The Satanist”, dowodzonej przez siebie grupy BEHEMOTH, ale nie tylko. Honoru polskiej sceny broni również enigmatyczny projekt MOROWE, który świętuje premierę nowego krążka, zatytułowanego niemniej tajemniczo – „S”.
Wielki świat reprezentują: amerykańscy psychopaci z RED FANG, brazylijscy weterani z SEPULTURY, równie zasłużeni Jankesi z DEICIDE oraz MONSTER MAGNET. Obchodzący właśnie 25-lecie istnienia Anglicy z PARADISE LOST wracają wspomnieniami do swoich początków, a świeża krew objawia się pod postacią BOLZER, OBLITERATION, GRAVE MIASMA i NOCTURNAL GRAVES.
Trochę inne, ale równie intrygujące brzmienia to CHELSEA WOLFE, IHSAHN (EMPEROR), IMPERIAL STATE ELECTRIC, CALIBAN, OBSCURE SPHINX, IN SOLITUDE, MORD’A’STIGMATA a także nasz rodak IGOR GWADERA.
W numerze znalazły się również rozmowy z KAMPFAR, HAIL OF BULLETS, BLACK ALTAR, CREPUSCULUM, TEMPLE OF BAAL, EVIL MACHINE, OTARGOS, SVART CROWN, IZEGRIM
Część publicystyczną wypełniają felietony „Pod pręgierzem decybeli”, „Na południe od nieba” i „Ekstremalne zmyśli”, a wisienką na torcie jest obszerne podsumowanie 2013 roku.
Do numeru dołączona jest płyta CD „Budząc umarłych” cz.5, na której swoje nagrania prezentują: ETERNAL ROT, BLACK ALTAR, RAUS!, LOATHING, MAGGOTH, KAOSKULT, VISIONS OF TONDAL, CORNADA, BLACKSNAKE, MARTYRDOOM, ENSLAVEMENT, HELL PATROL, TURPISTA.

„Musick Magazine” #6/2014 jest do nabycia u wydawcy: info@musickmagazine.pl – www.musickmagazine.pl i na aukcjach na Allegro: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=25591001