NECROWRETCH, INFERNAL EXECRATOR, MOLOCH LETALIS – 7.03.2016

2016.03.07_NECROWRETCHPo raz pierwszy w Polsce, we Wrześni, zagrają dwie barbarzyńskie hordy: francuski NECROWRETCH (death/black metal) oraz singapurski INFERNAL EXECRATOR (black/death metal), wspomagani przez bestię z Wrześni – MOLOCH LETALIS (death/black metal). W ramach trasy Europe Desecration Tour MMXVI odbędzie się 15 edycja Psychodelic Misanthropy Fest. Koncert tradycyjnie odbędzie się w AQQ Pub (Września, ul. Warszawska 27 a) dnia 7 marca (poniedziałek) 2016. Start godz. 19:00, bilety 30zł (w dniu koncertu), 25zł (w przedsprzedaży).

Informacje pod adresem: molochletalis@o2.pl

NECROWRETCH
Horda powołana do życia w 2008 roku, we Francji. Po kilku demosach i epce szybko zdobywa uznanie starą i zgniłą mieszanką death/black metalu, brutalnie wkraczając na salony i podpisując kontrakt z potężnym labelem jakim jest Century Media. Jak na prawdziwych i typowo podziemnych metalowców przystało, Necrowretch nie zapomina o swoich korzeniach, nie spuszcza z tonu i nie zmienia priorytetów nadal taplając się w brudnych brzmieniach, wypuszczając dobrze przyjęty przez maniax pełniak „Putrid Death Sorcery”, w 2013 roku. Koncerty po ziemiach starego kontynentu a ostatnio i Azji, świadczą o niebywałej sile i potężnej mocy tej koncertowej i diabelskiej maszyny. W roku 2015, w świat wypluty zostaje drugi album hordy „With Serpents Scourge”, który niesie dźwięki nieskażone żadną modą i okresowym trendem. To nadal pierdolony death/black metal, który zbierze chorobliwy plon na Polskiej ziemi i który promowany jest w ramach tej właśnie trasy.
https://www.youtube.com/watch?v=cZXjp30gn7k

INFERNAL EXECRATOR
Ponad dekadę temu, na odległych ziemiach Azji, w Singapurze, przez bandę krwiożerczych demonów spłodzony został Infernal Execrator hołdujący dzikiej i barbarzyńskiej odmianie black/death metalu. Kultywując stare tradycje, przez 9 lat działalności wypuszcza serię mniejszych wydawnictw (dema, ep, splity) by w roku 2014 uwieńczyć swoją demoniczną drogę pełnym albumem „Ad Infinitum Satanic Adherent”. Czerpiąc z dokonań krajanów potężnego Impiety czy Marduk, Infernal Execrator jeńców nie bierze. To barbarzyński gwałt i piekielne zniszczenie które pozostawią po sobie te demony.
https://www.youtube.com/watch?v=QW1a0yJX9Zw

MOLOCH LETALIS
Jedyny ambasador piekła ziem wrzesińskich, który od dwunastu lat plugawi maniaków death/black metalowych dźwięków. W swej zbrojowni wykute dema, ep, splity, koncertówki oraz dwa pełne albumy „Apoteoza Śmierci” (2009) oraz „Zgliszcza” (2015) obydwa wydane pod sztandarem Old Temple Records , z którą to Moloch Letalis związany jest od lat.
Koncertowo rzeź i piekielne harce, pot, krew i kłęby kłaków pozostawione pod sceną, jeńców nie bierze.
https://www.youtube.com/watch?v=tRN_PEE6ixk