NEKKROFUKK z mCD pt. „Bestial Desekkration Of Holy Whore & Morbid Abominations”

NEKKROFUKK niedawno wydał nowy bestialski mini opus zatytułowany „Bestial Desekkration Of Holy Whore & Morbid Abominations”.

NEKKROFUKK to jednoosobowy twór powołany w 2012 roku w celu deprawacji umysłów sonicznym nekkro-terrorem przez Lorda K. (ex- REVELATION OF DOOM, ex- HATE). Na swoim koncie ma 3 EPki oraz dwa pełne albumy „Impurity Winds of Unholy Rites” i „Ejakkulation Evil Storm of Perverse Goatsodomy”. Stylistycznie muzyka NEKKROFUKK to ritual black doom Metal, oscylująca w klimatach wczesnych nagrań SAMAEL, BEHERIT, HELLHAMMER czy GOATLORD.

.

Wielki Kozioł zdobył liczną rzeszę wyznawców czerni, opętanych miażdżącymi inkantacjami nie tylko w Polsce ale również za granicą, gdzie orszaki upadłych dusz okrzyknęli hordę przydomkiem Polish Goat Black Metal. Przestrzegamy przed bliższym kontaktem z tym tworem tych którzy nie zboczyli jeszcze z drogi ludzkiej przyzwoitości. Nie dajcie zwieść się słodkim trupim jadem, którym Kozioł inhaluje umysł, zniewala diabolicznymi rytuałami. Od tego zniewolenia nie ma odwrotu. Jest tylko narkotyczny smród zatęchłej posoki, otwierające się ropiejące rany i pękające wrzody z których wydobywają się białe gnilne robaki, ogryzające swego żywiciela z resztek człowieczeństwa.

Nowy materiał to 22 ciężkie i ponure minuty mrocznych rytuałów w tym cover potężnego BLASPHEMY!!!

Utwór promocyjny do odsłuchu: