Niespodzianki na SUMMER DYING LOUD 2017

Przygotowania do Summer Dying Loud 2017, czyli jednego z najciekawszych tegorocznych festiwali idą pełną parą, a póki co organizatorzy przygotowują kilka niespodzianek!

Wrzesień w województwie łódzkim będzie na pewno stał pod znakiem metalu, a pomóc w tym mogą na pewno także bilety kolekcjonerskie! Dostępne są zarówno karnety jak i bilety jednodniowe. Można je nabyć w siedzibie organizatora: Wydział Promocji i Współpracy z Zagranicą (plac Kościuszki 4, Aleksandrów Łódzki) oraz w Bibliotece Publicznej im. Jana Machulskiego (plac Kościuszki 12, Aleksandrów Łódzki).

.

Ceny biletów:
Bilety jednodniowe: 45 zł;
Karnety dwudniowe: 75 zł.

Organizatorzy przypominają także, że wszyscy będą mogli wymienić standardowe bilety zakupione w przedsprzedaży internetowej bądź w punktach sprzedaży na terenie całego kraju na kolekcjonerskie. Wymiana będzie możliwa w kasie przy wejściu na teren festiwalu. Warto również nadmienić, że karnety dwudniowe dostępne są tylko w przedsprzedaży. Przy wejściu na teren festiwalu będzie można zakupić jedynie bilety jednodniowe w cenie 50 zł / dzień.

Ponadto, organizatorzy przygotowują dla was nowe wzory koszulek oraz zbierają dane w kwestii rozmiarówek. Warto odwiedzić oficjalną stronę wydarzenia by wziąć udział w ankiecie dotyczącej rozmiarów koszulek. W tym roku możecie być pewni, że będzie ich dużo więcej!

Dobrych wieści jednak nie dość… wiecie, że dzieci do 12 lat będą mogły wchodzić za darmo? Wystarczy, że będą pod opieką osoby dorosłej posiadającej bilet. Zapraszamy zatem gorąco także z pociechami!

PS. Trwa konkurs, w którym można wygrać karnety na festiwal (klik)!