NIGHT MISTRESS, NEURONSPOILER – 5.09.2014

2014.09.05_night.mistress

Holerna Zuość, czyli HaZet – ekipa rezydująca w klubie Proxima, która od grudnia 2012 roku nakręca tu metalowo-rockowe imprezy ma przyjemność zaprosić na unikalne wydarzenie koncertowe: koncert NIGHT MISTRESS oraz NEURONSPOLILER (UK).
5 września 2014 roku w Proximie odbędzie się kolejna uczta dla koneserów mocnych brzmień. Tym razem będzie to porządna dawka muzyki na żywo, którą szacownym gościom zafundują zespoły NIGHT MISTRESS (Polska) i NEURONSPOILER (Wielka Brytania). Ich występy zwieńczone będą wielkim finałem, który do czasu koncertu pozostanie niespodzianką. Klub otwieramy o godz. 20:00, zaś pierwsze dźwięki popłyną ze sceny punktualnie o godz. 21:00. Bilety na wydarzenie dostępne będą w dniu koncertu, w kasie klubu Proxima, w cenie 10 zł.
Po koncertach (około 23.30) zapraszamy na afterparty. Impreza HaZet nawiązuje do tradycji legendarnego cyklu imprez Hard Zone, którego klimat oscylował głównie wokół gatunków nu-metal, metal i rock alternatywny, a także hardcore, metalcore i electronica. Na afterowej metalorockotece 5 września, oprócz wyżej wymienionych brzmień, usłyszycie przede wszystkim solidną dawkę dobrze znanych, imprezowych kawałków nawiązujących klimatem do muzyki prezentowanej przez NIGHT MISTRESS i NEURONSPOILER.
Zapowiada się niesamowity show! Serdecznie zapraszamy!

Night Mistress:
www.facebook.com/nightmistressband

Neuronspoiler:
www.facebook.com/Neuronspoiler

Holerna Zuość:
www.facebook.com/HolernaZuosc