NOMAD, VOIDHANGER, THUNDERWAR, MORTHUS – 18.10.2014

2014.10.18_Nomad

XX-lecie NOMAD:

NOMAD
VOIDHANGER
THUNDERWAR
MORTHUS

Data: 18.10.2014
Miejsce: „Awangarda art & music club”, ul. Biernackiego 4, Opoczno
Start: 18:30
Bilety: 15 zł (przedsprzedaż), 20 zł (w dniu koncertu)
Dodatkowe informacje:
tel. kom.: 794052906
e-mail: biuro.awangarda@o2.pl
www: facebook.com/events/1598115587082675/

NOMAD – oryginalny, deathmetalowy zespół z Opoczna, posiadający w składzie m.in. gitarzystę Behemoth! Grupa ma na koncie cztery płyty długogrające, a właściwie pięć, wliczając w to wydaną własnym sumptem taśmę The Tail of Substance w 1997 roku. Od kilku lat Nomad współpracuje z białostocką wytwórnią Witching Hour Productions i aktualnie jest w trakcie realizacji kolejnego wydawnictwa. Na koncercie zespół zaprezentuje repertuar z całego przekroju działalności.
https://www.facebook.com/NomadNomadichell

VOIDHANGER powstał w 2010 roku z inicjatywy Zyklona, Warcrimera (obaj grają także w Infernal War) oraz Priesta (m.in. Medico Peste, Odraza, Massemord) w celu tworzenia piekielnej mikstury black, thrash i death metalu przesyconego negatywnymi emocjami i duchową zgnilizną. Do tej pory Voidhanger, który obecnie znajduje się pod skrzydłami Pagan Records, wydał dwa albumy i jeden mini-longplay.
https://www.facebook.com/voidhangerofficial

THUNDERWAR – młoda stażem, ale już doświadczona scenicznie grupa z Warszawy. Występowali przed takim tuzami jak np. Carcass, Obituary, Amon Amarth, Trauma, Betrayer. Mają na koncie MCD The Birth of Thunder z 2013 roku, na którym zaprezentowali death metal, w którym mocno słychać wpływy skandynawskiej szkoły. Aktualnie chłopaki nagrywają w Hertz studio debiutancki album.
https://www.facebook.com/thunderwarofficial

MORTHUS – kolejni młodzi gniewni w zestawie i kolejna bestia sceniczna. Grają death/black metal, posiadają w dyskografii demo Legacy of Astaroth (2013 r.) oraz wydane w tym roku MCD pt. The Abyss.
https://www.facebook.com/morthusband
https://www.youtube.com/watch?v=vGjHYqZqA8I