Musick Magazine #3(5)/2013

musick.magazine.3.2013Do sprzedaży trafił piaty numer „Musick Magazine”. Creme de la creme „Musick Magazine” #3(5)/2013 są rozmowy z reaktywowanym niedawno Carcass i jadącym na (coraz mniej) black metalowej fali Watain. Ponadto znajdziecie wywiady z mistycznymi Szwedami z Cult of Luna, black metalową grupą Gehenna, wikingami z Amon Amarth, thrasherami z Death Angel, Annihilator i Power Trip czy odkrywającymi nowe karty Baroness, Exhumed, Ulcerate, All Pigs Must Die, Satan, Bombus, Locrian oraz Oranssi Pazuzu. Znajdziecie również rozmowy ze starymi wygami z Pentagram i EyeHateGod.

Polską scenę reprezentują tym razem: Blindead,Trupia Czaszka, Graveland, Voidhanger, TT, The Dead Goats. Do kompletu publikujemy wyjątkową rozmowę, którą specjalnie dla „Musick Magazine” przeprowadzili ze sobą liderzy dwóch nietuzinkowych zespołów Lux Occulta i Morowe. Nie zabrakło miejsca na stałe rubryki: „Na południe od nieba”, „Pod pręgierzem decybeli” i „Ekstremalne zmyśli”. Do tego cała masa ostrych recenzji i obszerne relacje z letnich festiwali. To jednak nie wszystko, bo do gazety dołączona jest gratisowa płyta CD, czyli 4. część kompilacji ‚Budząc umarłych”, na której swoje nagrania prezentują: Nihilosaur, Aggressor, Evil Machine, Bisect, Oremus, Metaliator, Repulsor, Hellride, Hateera, Thunderwar, Dahaca, Steel Habit, TT.

„Musick Magazine” jest dostępny na aukcjach Allegro http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=25591001 oraz w dystrybucjach: Pagan Records, Witching Hour, Selfmadegod, sklepach muzycznych All/Katowice i MetalShop/Kraków i salonach prasowych w całym kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.