PARRICIDE, NUCLEAR VOMIT, TORTHARRY, BRUDNY SKURWIEL, ANTHEM – 13.03-11.04.2015

2015.03.13_parricide

W piątek, 13 marca 2015 r. rozpocznie się cykl koncertów pod szyldem Hail To The Underground Titans, na których zobaczymy między innymi zespoły:

PARRICIDE – grindujący death metal
TORTHARRY (Czechy) – death metal
NUCLEAR VOMIT – death grind
ANTHEM – death metal
BRÜDNY SKÜRWIEL – black/thrash metal
BĘKART – death metal

* * * * * *

TORTHARRY (Cze)
Starzy załoganci z Czech mający na swoim koncie 9 dużych albumów! Doświadczeniem scenicznym mogliby zakasować niejedną kapelę największego międzynarodowego formatu! Nic dziwnego, mają przecież na swoim koncie niezliczoną ilość koncertów w wielu krajach, w tym również bardzo udane tournee w Brazyli, w roku 2007, u boku nieprzeciętnych Belphegor i Gorgoroth!!!
https://www.facebook.com/tortharry

NUCLEAR VOMIT (Pol)
Muzycy Nuclear Vomit, naładowani energią zaczerpniętą prosto ze studia, w którym pracowali nad swoją trzecią płytą „Chlew”, pałają żądzą podzielenia się swoim, specjalnie przegotowywanym na tę trasę, show, w którym nie zabraknie zapewne szlagrów z ich swojskiej trylogii – płyt „Obora”, „Koryto” i „Chlew”! Nieodłącznymi akcesoriami powinny być również krupńok, wóda i filcoki ;)
https://www.facebook.com/nuclearvomitband

ANTHEM (Pol)
Ich debiut „Phosphorus”, wydany przez Mad Lion Records, zebrał już spore żniwo i, z coraz większą skutecznością, nadal rozsławia death metalową potęgę! Anthem kontynuuje krucjatę wymierzoną przeciwko wątpiącym w siłę death metalu, wgniatając w ziemię nawet najtwardszych przeciwników! W Toruniu słowo stanie się ciałem!
https://www.facebook.com/anthemdeathmetal

BRÜDNY SKÜRWIEL (Pol)
Ten band jest niezrównoważony pod każdym względem, a co z a tym idzie ich toruńskie show, może wymknąć się spod kontroli! Ale o to przecież chodzi! Niech tajemnica i chaos zatriumfują!
https://www.facebook.com/chujciwdupiechodzi

BĘKART (Pol)
Poznańskie trio terroryzuje swoim old school’owym death metalem od wielu lat! Załoga doświadczona w bojach, poruszająca się w zwartym szyku, potrafiąca zdobyć niejedną twierdzę! Death metalowe monstrum nadchodzi!
https://www.facebook.com/pages/Bękart-Poznan/111630329037567